2737
2734
شما چجوری انقد ادبیاتت خوبه؟چیکار کنم منم؟برا درسام لازم دارم

من از نت کپی کردم برات کپی کاریم خیلی خوبه 😂😂✌🏻 

البته من یازدهمم ب همچین چیزی تاحالا تو کتابم برنخوردم 

کلا برا ادبیات کتابای هامون سبطی خوبن 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با اجازه اگه کسی معنی اینو میدونه بگه پنهان گشته و غیر قابل یافت... در زیر کمد لباس هایم....

یعنی لباس هام رفته زیر کمد و دستم بهشون نمیرسه تا بکشمشون بیرون

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2731
یعنی لباس هام رفته زیر کمد و دستم بهشون نمیرسه تا بکشمشون بیرون

😁😁😁

ببینید این بیوی یه فردیه که بعیده معنی بیوش این باشه😅

حس میکنم یه تلمیحی،استعاره ای چیزیه توش

مثلا کمد شاید استعاره از یاره مثلا😂

روم نمیشه ازش بپرسم ولی خیلی دوست دارم بدونم

😁😁😁 ببینید این بیوی یه فردیه که بعیده معنی بیوش این باشه😅 حس میکنم یه تلمیحی،استعاره ای چیزیه ...

معنیش همینه که من گفتم

یعنی:

شلخته ام

والسلام

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2740
من از نت کپی کردم برات کپی کاریم خیلی خوبه 😂😂✌🏻  البته من یازدهمم ب همچین چیزی تاحالا تو کت ...

عزیزم برای کنکور همون خوندن فارسی کافیه؟ یعنی زبان فارسی آرایه ها املا و همه چیز رو در همون فارسی گنجوندن؟ آخه من نظام قدیم هستم و اونموقع ی ادبیات داشتیم ی زبان فارسی

عزیزم برای کنکور همون خوندن فارسی کافیه؟ یعنی زبان فارسی آرایه ها املا و همه چیز رو در همون فارسی گن ...

نمدونم راستش من جدیدم ولی درحد  اطلاعات نظام جدید میدونم کتابای موضوعی ادبیات خیلی خوبن مثلا من قرابت هامون سبطی رو دارم قشنگ اصول معنی کردن بیتا رو یاد داده  و معنی بیتای مهم و متداول رو هم گفته 

فک کنم کتاب مفیدی باشه کلا برا نظام قدیم و جدید 

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
[QUOTE=173805407]نمدونم راستش من جدیدم ولی درحد  اطلاعات نظام جدید میدونم کتابای موضوعی ادبیات ...

❤❤