2737
2739
عنوان

من حق دارم غر بزنم یا ن🤕😑🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 25 پست
چون دوسش دارم💔😑

تمام این روزا رو تو مجردیم گذروندم. جز اینکه خودم ضرر کردم و عمرم الکی تباه شد هیچ نتیجه ایی نداشت. از تجربه های دیگران استفاده کن عزیزم‌. نذار ضرر کنی.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو بابا دغدغت چی هس ول کن شوهر ادم هیچوقت اینجور نمیکنه فوقش یکی دو روز رل چیه بابا معلومه دستش جای دیگه بند ک وقت نمیکنه منت تو را بکشه

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ..این صبر که من میکنم افشردن جان است
2728
این ادم پیرت میکنه ها😐

تا الان پیر شدم بخدا😑💔همیشه با کاراش رفتاراش زجرم میده من هی میخام بهم محبت کنه ولی اون بویی از محبت نبرده 

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘
آخه لیاقتت این هست که با یک کفش تنگ و کهنه راه بری؟  وقتی خوشحال نیستی و رابطه درست پیش نمی ره ...

خیلی خواستم باهاش کات کنم بعد چند روز پسره میومد میگفت برگرد اون موقع عصبی بودم دعوات کردم و فلا یا هر موقع خواستم ولش کنم دلم نیومد 

برو بابا دغدغت چی هس ول کن شوهر ادم هیچوقت اینجور نمیکنه فوقش یکی دو روز رل چیه بابا معلومه دستش جای ...

میگه خسته شدم از کارات از رفتارات 

خیلی عقده ایه میگه من این همه غرورمو گذاشتم زیر پات

خیلی خواستم باهاش کات کنم بعد چند روز پسره میومد میگفت برگرد اون موقع عصبی بودم دعوات کردم و فلا یا ...

یکبار دلت بیاد و قاطع باش ..... ببین به قول اون کاربر از تجربه دیگران استفاده کن 

این رابطه شما از سر عادت هست ..... بیا بیرون از رابطه ای که خوشحال نیستی 

2740
خیلی خواستم کات کنم یا دنبالم اومد گفت برگرد یا دلم نیومد ولش کنم💔😒

کات‌ کنی بهتره از الان هی بگی دل نمیاد و اینا  یهو میبینی از یه جایی ضربه میخوری اگه پسر خوبی بود یه چیزی 

میگه خسته شدم از کارات از رفتارات  خیلی عقده ایه میگه من این همه غرورمو گذاشتم زیر پات

برو بابا همین الان تموم کن چه مسخره اگ دوست داشت این چرتا پرتا زا نمیگفت رل نزن فقط چت کن خودت درگیر وابسطه کسی نکن ارزش نداره

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ..این صبر که من میکنم افشردن جان است
کات‌ کنی بهتره از الان هی بگی دل نمیاد و اینا  یهو میبینی از یه جایی ضربه میخوری اگه پسر خوبی ب ...

نمیتونم بگم پسر خوبیه 

اگ خوب بود ک نمیذاشت من ناراحت بشم یا درد بکشم میدونه با سرد رفتاریش از وسط نصف میشم بازم ادامه میده افرین این یه بی انصاف تمام معناس🤦🏻‍♀️