2726
عنوان

من حق دارم غر بزنم یا ن🤕😑🤨

201 بازدید | 25 پست

دوست پسرم خیلی کینه ایه کافیه من اذیتش کنم زهر مارم میکنه همه چیو🤕الان از یه هفته گذشته محلم نمیده من سراغشو نگیرم اون نمیگیره جواب پیمم میده ولی با سردی☹️بخدا من اینجوری نیستم دلم نمیاد باهاش قهر کنم یا سرد رفتاری کنم هر کار بدیم در حقم کرده باشه☹️ولی درست همین کارا تو وجود رلمه😒بعد همیشه ازش شکایت میکنم که چرا فقط من بهت پیم بدم؟! (قبل قهر کردن هم اینجوری بود انتظار داشت من بهش پیم بدم) همیشه سرد رفتاری میکنه منم هی اعتراض میکنم تو چرا این کارو میکنی؟!(از سرد رفتاری بشدت بدم میاد) میگم چرا از من فرار میکنی؟! درسته ما بیشتر وقتا دعوا میکنیم ولی راهش فرار نیس اینجوری من بیشتر اذیت میشم سرت غر میزنم😐با درد براش این حرفا رو میگم فقط جواب میده حالا اجازه میدی یه نفس راحت بکشم؟!😐شما بگین اگه شوهرتون یا رلتون هیچ سراغی ازتون نگرفت و سر چیزای بیخود قهر کرد رفت(همیشه این کارا رو بکنه) ناراحت نمیشین؟ 

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘

چند سالتونه

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کات کن😐نمشه که همیشه تو منت بکشی. تااازه. کینه ای هم هس. پخ ه مم بهش بکنی یادش میمونه

اره والا همیشه شاکیه تو این کارو باهم کردی تو اون کارو باهام کردی

اره ناراحت میشم چرا کات نمیکنی

خیلی خواستم کات کنم یا دنبالم اومد گفت برگرد یا دلم نیومد ولش کنم💔😒

2706