2733
2739
عنوان

من از غصه لاغر میشم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 27 پست

من از غصه چاق میشم الان‌وزنم شده هفتادخیلیدوس دارم‌لاغر شم 

مامانی جونم چرا وقتی دو سالم بود رفتی منو هم باخودت نبردی چرا گذاشتی توحسرت گفتن مامان از ته دل بمونم دوستت دارم لااقل بیاتو خوابم ببینمت من حتی قیافیه تو یادم نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش میشد غصه نخورد😔 سیستم بدنم طوری هست که غذای زیاد بخورمم ولی غصه بخورم باز وزن کم میکنم

منم باغصه لاغرمیشم ولی درکل ادم بی خیالیم گلی دنیاارزش غصه خوردن نداره ول کن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
کاش میشد غصه نخورد😔 سیستم بدنم طوری هست که غذای زیاد بخورمم ولی غصه بخورم باز وزن کم میکنم

هععععععی خواهر از غصه نیس منو تو مشکل معده داریم وزن کم میکنیم 

تازه من در حد مرگ میخورم بازم وزن کم میکنم

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2728

فوکوس کن رو عضله سازی

ن اینکه قرصی یا مکلملی چیزی بخوری ها

برنامه تمرینی برای عضله هات بگیر

هم تو پر و قوی میشی

و هم چیزایی ک میخوری ب چربی اضافه تبدیل نمیشن

و اندامت رو بهترین نحو فرم میدی 

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2740
فوکوس کن رو عضله سازی ن اینکه قرصی یا مکلملی چیزی بخوری ها برنامه تمرینی برای عضله هات بگیر هم تو ...

میرم باشگاه یک سال رفته بودم خیلی خوب شدم ولی ۱ ماه نرفتم دوباره برگشت باید مدام رفت باشگاه

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
هععععععی خواهر از غصه نیس منو تو مشکل معده داریم وزن کم میکنیم  تازه من در حد مرگ میخورم بازم ...

نه من مشکل معده ندارم از غصه لاغر شدم

شیره انگورو ارداه روبا گردوو فندق وبادام قاطی کن ناشتا بخور درروزم ۲باردیگه اینوبخور

مرسی

قیمتش چند؟واقعا فق صورت چاق میکنه؟شما مصرف کردی عوارض نداشته برات؟

هیچ قرص و بدنی انقدر هوشمند نیست که فقط یه نقطه از بدن شما رو چاق کنه از عطاری گرفته بودم خیلی وقت پیش قیمتشو یادم نیست ولی صورت منو خیلی پر کرده بود نسبت به بدنم چون صورت استخونی ندارم و استعداد داره تپل بشه