2737
2734
عنوان

من از غصه لاغر میشم😑

316 بازدید | 27 پست

با قد ۱۷۳ وزنم رسیده به ۵۴ 

😭😭😭😭 استخون مچ دستم و مچ پام ظریفه تصور کنید هر کسی منو ببینه فکر میکنه سو تغذیه گرفتم

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊

غذازیادبخورغصه هم نخور

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم 😁مچ دستو پام ظریفه خیلی

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2738

منم با غصه و فکر لاغر میشم😐مچ دستو پامم ظریف ولی دوسدارم

قدمم ۱۷۰هس

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
من اگ قد تو رو داشتم بهترین اندام می‌ساختم  الا قدم ۱۶۰ وزنم ۵۴ خیلی رو فرمم

چی بخورم ک چاق شم🙁

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
غذازیادبخورغصه هم نخور

کاش میشد غصه نخورد😔 سیستم بدنم طوری هست که غذای زیاد بخورمم ولی غصه بخورم باز وزن کم میکنم

من اگ قد تو رو داشتم بهترین اندام می‌ساختم  الا قدم ۱۶۰ وزنم ۵۴ خیلی رو فرمم

استیلم خوبه اندامم خوب بود الان لاغر شدم حس میکنم کوجولو شدم چون ظریفم

2706