2733
2739
عنوان

ادرارنوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش گوشت میشه مبچسبه به تنش آب هم بهش بده  کع جیش کنه  اب بجوشون سرد شد بده بخوره ت ...

چقدرآب بدم؟یعنی چتدقطره؟۴ونیم ماههشه اشکال نداره آب بخوره؟

خدایاشکرت که در هشتمین سالگرد ازدواجمون بهترین هدیه تو بهمون دادی.خدایا پشت وپناه دخترقشنگم .باش.  
چقدرآب بدم؟یعنی چتدقطره؟۴ونیم ماههشه اشکال نداره آب بخوره؟

در طول روز هر نیم ساعات باقطره چکون بده بهش اب خوبه. من حتی شیر خودمو میگرفتم باقطره چکون میدام بخوره چاق بشه😂😂

هر قطره چکون 15قطره اب داره من میدادم بهش .

اگه شیر خشک میدی بهش اب نده گل من نیازی نیست

2728
در طول روز هر نیم ساعات باقطره چکون بده بهش اب خوبه. من حتی شیر خودمو میگرفتم باقطره چکون میدام بخور ...

ممنونم که راهنماییم کردی عزیزم.نمیدونی چقدرفکروخیال کردن

خدایاشکرت که در هشتمین سالگرد ازدواجمون بهترین هدیه تو بهمون دادی.خدایا پشت وپناه دخترقشنگم .باش.  
2740
واسه من همون 8تا10روز طول کشید

اگه ببسترازاین شد چیکارکنم مدفوع کنه؟دلم برامدفوع کردنش تنگ شده😀

اگه ببسترازاین شد چیکارکنم مدفوع کنه؟دلم برامدفوع کردنش تنگ شده😀

چندوقتشه بچه تون؟

میاد نگران نباش. داره چاق میشه براهمینه درست نمیگم تپل شده؟

صورتش نسبت به قبلا آره.تقریباآره

خیلی دوس دارم دخترم درعین شیرخوردن یاهمون زیرسینه خوابش ببره.بایدحتناتکونش بدم خوابش که برداوننوقع شیرمیخوره.البته شبا اینطوری نیست فقط درطول روز خوابش که میاد شیرش میدم یاقبول نمیکنه یااینکه میخوره وخوابش نمیبره حتنابایدتکونش بدم روپام

2706