2737
2739
بچه ها چه جوری باید عکس بزارم؟ میخوام ی مانتو بخرم نمیدونم چطوره یادم بدید چطوری عکس بزارم استارتر ...

تو گوگل سرچ کن اپلود عکس برو اونجا عکست انتخاب کن بعد شروع اپلود بزن لینک میده بهت اونو کپی کن اینجا بزار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۱۲۰ تومن کیلویی بعد باید ۴ کیلو بخری ابش کنی بزاری بجوشه صاف و زلال شد از یه پارچه برنج تمیز رد میکن ...

ممنون گلم،اره طعمش بی نظیره منم خیلی دوست دارم،مخصوصاروی برنج بریزی یاتخم مرغ باهاش پخت

لطفالایک نکنید،ممنون
۱۲۰ تومن کیلویی بعد باید ۴ کیلو بخری ابش کنی بزاری بجوشه صاف و زلال شد از یه پارچه برنج تمیز رد میکن ...

عزیزم این کره اس؟ 

من کره گاوی خریدم باید تبدیل به روغنش کنم یا همینطور بصورت کره استفاده میشه کرد؟ 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
منم خیلی شبا این شامه مونه  پنیرشم خودم درست میکنم  شوهرم میپرسه شام چی داریم؟ میگم صبح ...

خخخخخ

به نظر من که عالیه  

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست