2733
2734
عنوان

سر اینکه دو روز خونه ی دوستم موندم.بدجکریی با بابام دعوام شد...

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 51 پست
من دلم برا باباها میسوزه،بابای خودمم داره پیر میشه،جیگرم کبابه💔به قیمت بزرگ شدن ما پدرمادرامون پیر ...

اونکه اره

ولی خو جووناهم فشار روشون زیاده،طبیعیه تو عصبانیت کار بد کنن و پشیمون بشن ولی نباید بیش از حد خود خوری کنن ،من خیلی سرکش بودم ولی خو دارم اروم اروم خوب میشم و همه جوونا همینن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بد حرصم متاسفانه .احساس میکنم واسه استقلال و شخصیت زن کسی ارزشی قائل نیست.یه زن یا باید به پدرو براد ...

زن اول از همه باید سیاست مدار باشه،خیلی راه ها هست که حقتو بگیری و دلبخواه خودت عمل کنی،ولی با پیچوندن و عصبی شدن و داد و بیداد کاری از پیش نمیبری،لِم شوهر و پدرتو به دست بیار

مگه امضا هم باید بزنیم؟به من گفتن همه چی با کاروانه🤷🏻‍♀️
زن اول از همه باید سیاست مدار باشه،خیلی راه ها هست که حقتو بگیری و دلبخواه خودت عمل کنی،ولی با پیچون ...

حق با شماست.ولی اینکه مدام واسه گرفتن حقت حق انسانیت هی بخوای سیاست کنی و صدجور فیلم‌بازی کنی و صدجور  زبون بریزی سخت نیست؟؟؟؟؟سخته

2728
به چ قيمتي اخه؟؟؟ حتي نامزدشو هم پيچونده حداقل ميتونست ي همسري مثل طرز فكر خودش پيدا كنه

همیشه همه موافق کارای ادم نیستن بالاخره یه نفر همیشه هست ک با ی چیزایی مخالفت کنه 

وقتی اجازه ندن ادم مجبور میشه مخفیانه کاری ک مبخوادو انجام بده

حق با شماست.ولی اینکه مدام واسه گرفتن حقت حق انسانیت هی بخوای سیاست کنی و صدجور فیلم‌بازی کنی و صدجو ...

به هرحال چیزیه که هست،پدرها با افکار قدیمی و سنتی پسرها هم هفتاد درصدشون همینن چون کسایی که بزرگشون کردن این طرز فکر یادشون دادن،این خانوما هستن که باید با فکر و عاقلانه هرچی میخوان رو به دست بیارن،وگرنه با جنگ و دعوا هم به دست میاد اما اون مزه ای که باید بده رو نمیده

مگه امضا هم باید بزنیم؟به من گفتن همه چی با کاروانه🤷🏻‍♀️