2726

من یه دختر ۳۳ ساله ام.بابام متوجه نمیشه اینو.نامزده عقد کرده هم دارم اونم نمیزاره. پیچوندم یواشکی رفتم. که دو روز با یه دوستی خلوت کنم.بابام انقدر بهم حرف زد که قاطی کردن رفتم جلو توو چشاش نگاه میکردم و جیغ میزدم میگفتم زن اسیر نیست. زن بیرون بمونه نمیره خلاف کنه. میگفتم دخترتو نمیشناسی؟جیغ زدم انقدر که تا ده تا کوچه اونورترم رفت.😔😔😔

بابام ۷۴سالشه.دلم براش سوخت خیلی بد سرش داد میکرد. میگفتم دختره ۳۳ساله وکیل وصی نمیخواد به شما ربطی نداره. میگفتم سنی ازم گذشته تحصیلکرده ام اجتماع دیده ام بچه نیستم.هر غلطی هم کنم بازم به خودم مربوطه .مامانمو خواهرمم اومدن از من دفاع کردن و ....‌بعدش ولی توو چشاش نگاه کردم از نزدیک خیلی حالم بد شد.خیلی ناراحت شدم.زیادی تند شده بودم هرچند یه جاهایی بابام بد گفت که معلوم نیست کجایی و چیکار میکنی توو.... ولی من به خواهرم و  مادرم که گفتم چرا دخالت میکنید .به خواهرم مخصوصا بدجور پریدم که دخالت نکن من وکیل مدافع نمیخوام.بعدش هی رفتم اومدم از بابام معذرت خواهی کردم حتی گفتم بزار دستتو ببوسم. ولی خیلی بد جور بی تربیتی کردم... حالممممم بده. خیلی ناراحتم.خیلی گناه داشت.واقعا خر شدم‌

باید خبر میدادی عزیزم

اونا هم نگران میشن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ولش حقش بود

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

منم حالم بد شد 😭😭😭

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

چم ولا

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

آخ آخ منم مجرد زودم یبار خریت کردم سر بابام داد زدم.الان هربار میبینمش میپرسم از من راضیی  بابا؟اونم میگه بعععععله

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706