2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
توروخدا هر کی پست منو دید دعا کنه برام ک خدا ی پسر سالم و صالح و پاقدم دار بهم بده ان شالله 

استارتر دعا میکنم بچت پسر باشه دلت شاد شه،،،با این که خودم کلی نذرو دعا کردم ولی خدا صدامو نشنید یه داداشی به دخترم نداد

اسی جون ی نخ بردار سوزن کن سوزنو بگیر بدون حرکت روی شکمت.بعد چن ثانیه خودش حرکت میکنه این کارو انجام بده ببین دایره میچرخه یا چپو راست میره برو انجام بده بگو بهم تا بگم نی نیت چیه

منم علائم شمارو دارم پوست دستام خشک خشک میشه همش.پاهام یخه حالت تهوعم شبا بود ضربان قلب ۱۴۰ بود

ترشی و شیریتی میخورم بیشتر ماست و دوع ترش دوس دارم خیلی

👩‍👧‍👧❤😍
اسی جون ی نخ بردار سوزن کن سوزنو بگیر بدون حرکت روی شکمت.بعد چن ثانیه خودش حرکت میکنه این کارو انجام ...

ببخشید ی دفعه مهمون اومد پیاپتو دیدم الان امتحان میکتم 

برادر شوهرم ی پسر داره تا فهمید من حامله ام سریع گفت شرط میبندم بچت دختره سونو نرو من جوابشو دادم ک ...

عزیزم تا چهارماه نباید بهشون میگفتی حامله ای منم بهشون گفتم و الان پشیمونم

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘