2733
2739
عنوان

سریال قورباغه

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 38 پست
ارررررره دیگه منم باردارم حالم خراب شد اه اه 🥴

وایی بارداری

نگا نکن توروخدا چیه آخه

تو روحیه بچه تاثیر میزاره باور کن

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم نگاه میکنه ولی من میترسم زیاد باهاش نگاه نمیکنم دخترمم از اهنگش میترسه"الانم ترسیدم😭😭😭😭 ...

من شوهرم کلا که زیاد اهل فیلم نیست

اصلنم یادم نمیاد سراغه فیلمی رو گرفته باشه(البته فیلما طنزو دوستداره)

مگه اینکه تی وی هیچی نداشته باشه بپرسه فیلمی چیزی داریم نگا کنیم یا نه

بعد دیشب اومده بود سراغه اینو میگرفت

خوشش ازش اومده😖😖😖

نگا نکن دخترتم حواست باشه نگا نکنه 

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
یا مثلا انگشت مامانش چه مسخره قطع شد.و چه راحت ریکلس بودن همه منکه فک نکنم دیگه نگاش کنم

😬🥴🥴🥴🥴

من اصلا چیزای اینجوری رو نگاه نمیکنم الان هم واسه همین اومدم تاپیک شما ببینم جریان فیلمه چیه . این تیمه کلا جدا جدا هم که هستن فیلمای این مدلی میسازن البته طرفدارای خودشو هم داره ولی من به شخصه فیلمای اروم و مثبت دوست دارم دنیا خودش پر از اعصاب خوردی هست چرا بشینم به روح و روانم انرژی منفی بیشتری وارد کنم ؟ 🙂

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2728
من شوهرم کلا که زیاد اهل فیلم نیست اصلنم یادم نمیاد سراغه فیلمی رو گرفته باشه(البته فیلما طنزو دوست ...

خخخخ حتما تعریف فیلمو شنیده که میخواد ببینه"منکه اصلا نگاه نمیکنم واقعا میترسم دخترمم چهارماهشه از اهنگ فیلمه میترسه سریع میزنه زیر گریه"اتفاقا قسمت 5رو امشب شوهرم دید منکه باهاش نگاه نکردم 😭

😬🥴🥴🥴🥴   من اصلا چیزای اینجوری رو نگاه نمیکنم الان هم واسه همین اومدم تاپیک شما ببینم جری ...

خخ بله بله

منم فیلمای عاشقانه یا طنز دوستدارم

خخخخ حتما تعریف فیلمو شنیده که میخواد ببینه"منکه اصلا نگاه نمیکنم واقعا میترسم دخترمم چهارماهشه از ا ...

نه نشنیده اتفاقا خودم هی میگفتم میگن خوبه😅

دیدش خوشش ازش اومده

آخی عزیزم دخملت کوچوله😄

اره ملکه گدایان خوبه

2740
قورباغه که جذابه داستانش ! اون شخصیت معتاده خیلی باحال بود حیف که حذف شد :)

نبابا چیه حال بهم زنه 

آره اون باحال بود😂چقد من و شوهرم بهش خندیدیم

شوهرمم میگه حیف شد اونو حذف کردن