2733
2739
عنوان

تیتر ۱۴۷

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 23 پست
اگه تهرانی اینستاگرام دارو برو پیچ نازنین آریایی نژاد من سر زایمان اول کوروانچی رفتم‌ خوب بود عالی ن ...

باشه عزیزم بده دیجشو داشته باشم مرسی ازت❤️

برا سلامتی همه نینیا صلوات یادت نره🤲🏻❤️
تو مطب منتظرم سونورو بگم دیرتر بتویسه بهتره سر بارداری پوچ اولم خسته شدم انقد ک سونو دادم من :(

عزیزم انشالله این دفعه یه نی نی تپل مپلی داری.فقط استرسا باید بزاری کنار برا بچت سمه.صلوات بفرس و سوره ولعصرا هی بخون تا اروم بشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو مطب منتظرم سونورو بگم دیرتر بتویسه بهتره سر بارداری پوچ اولم خسته شدم انقد ک سونو دادم من :(

ربطی به دیرتر نوشتن نداره خودت دیر برو وقتی پری عقب بیوفته یک هفته بعدش شش هفته خساب میشی هفته هفت یا هشت بری برات بهتره ضربان قلب و ...راحت تر میبینن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
مرسی گل

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2731

پیج خاصی نداره بزن دکتر نازنین آریایی نژاد برنامه طبیب میره عکس نی نی میزاره اسم قشنگشونم میگه میتونی اسم خوب پیدا کنی ولی یه دمتر عالی هست تو آزادی اسمش شهریار شکیبا یا شهرام شکیبا با همسرت برو چون آقا هست معاینه نمیکنه سونو‌ میبینه همسایمون هرکس نازا بود رفت همه جواب گرفت بچه دار شدن یه سونو ببر بهش نشون بدن بگو من سقط داشتم وضعیت این چحوریه خیالتو راخت میکنه به همسایمون قرص داد کمرش سفت بشه بچش بمونن سرخود چیزی نخری بخوریا فقط دکتر ببین چی میگه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

الهی جاش سفت بشه بچه سالم و صالح گیرت بیاد عین بچه های حضرت فاطمه خدا بهت بده

عزیزم انشالله این دفعه یه نی نی تپل مپلی داری.فقط استرسا باید بزاری کنار برا بچت سمه.صلوات بفرس و سو ...

مرسی از نظر اروم کنندت ❤️ حتما🙏🏻

الهی جاش سفت بشه بچه سالم و صالح گیرت بیاد عین بچه های حضرت فاطمه خدا بهت بده

مرسیاز دعای خیرت

برگرده به زندگیت❤️❤️

2740
پیج خاصی نداره بزن دکتر نازنین آریایی نژاد برنامه طبیب میره عکس نی نی میزاره اسم قشنگشونم میگه میتون ...

مرسی عزیزم بابت معرفیت

استفاده میکنم🙏🏻