2726
عنوان

تیتر ۱۴۷

139 بازدید | 23 پست

سلام بعد از هشت روز از موعدم رفتم تیتر بتا دادم ۱۴۷ هست

نمیدونم چرا انتظار بالای هزار داشتم 

استرس گرفتتم کمی 

هی خودمو لعنت میکنم چرا باز زود اومدم آخه 

برا سلامتی همه نینیا صلوات یادت نره🤲🏻❤️

دو روز دیکه برو بعدم اسید فولیک بخور

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

استرست الکیه میارکت باشه عزیزم ایشاالله قدمش پر از هیر و برکت باشه و همیشه خبر خوب باشه تو‌زندکیتون

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی بیت کی مثبت شد؟ 

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2728
استرست الکیه میارکت باشه عزیزم ایشاالله قدمش پر از هیر و برکت باشه و همیشه خبر خوب باشه تو‌زندکیتون

مرسی از دعای خیرت 

برگرده به زندگیت ❤️

استرسم برا سقط بارداری پوچ پارسالمه

واقققعا دست خودم نیست 

پنج روز پیش هاله انداخت گفتم دیر برم کمتر اذیت شم

مثبته دیگه بازم دوروز دیگه تکرار کن مبارکت باشه

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
مرسی از دعای خیرت  برگرده به زندگیت ❤️ استرسم برا سقط بارداری پوچ پارسالمه واقققعا دست خو ...

منم سقط داشتم نترس تا میتونی مایعات بخور‌ چون‌مایعات بچرو‌ میبره بالا استراحت کن دارو تقویتی بخور ویتامین د بخور هیچی نمیشه فقط خونه تکونی تعطیل کن امسال

تهرانی

منم سقط داشتم نترس تا میتونی مایعات بخور‌ چون‌مایعات بچرو‌ میبره بالا استراحت کن دارو تقویتی بخور وی ...

همه اینکارارو میکنم

انشاالله که خیره ❤️

عزیزم شاید لقاحت دیر بوده خوبه که.اصلا حساس نشو.برو دکتر سونو کنه و قرص اهن و ویتامین اینا بده 

تو مطب منتظرم

سونورو بگم دیرتر بتویسه بهتره

سر بارداری پوچ اولم خسته شدم انقد ک سونو دادم من :(

اگه تهرانی اینستاگرام دارو برو پیچ نازنین آریایی نژاد من سر زایمان اول کوروانچی رفتم‌ خوب بود عالی نبود با‌ وحدان بود ولی آریایی نژاد خوبه تو‌ بیمارستان میلادم‌ هستش

2706