2733
2734
عنوان

دیروز که تعطیل بود رفتم خونه مادرشوهر ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 41 پست
ببین ناراحتی نداره واقعا ، خب با شما شاید حال نمیکنن ، نگفتن ، که نرین باشون  ارزش خودتو حفظ ک ...

درسته من پدر شوهرم داییمه. بیشتر وقتا میرم 

ولی چون از مادرشوهرم خوشم نمیاد. شبارو نمی مونم. اگه موندم مجبوری موندم 

ببین ناراحتی نداره واقعا ، خب با شما شاید حال نمیکنن ، نگفتن ، که نرین باشون  ارزش خودتو حفظ ک ...

شما که تو شرایط کامل من نیستی ، مطمئن باش بهونه نیست اگه میتونستم میرفتم ، به خاطر مسافرتشون ناراحت نیستم گلم میگم اونا رفتن با این شرایط بعد اومدن منو محل ندادن اصلا 

لبخندبزن🧡😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باور کن چون زیاد نمیمونی میان دنبالت اگه مثه این دخترا بعد عقد هر روز خدا اونجا بودین مطمئنا اینجور ...

درسته بابام از اول گفته بود که روزا میتونم برم ولی شبا نه.. الام سه ساله نامزدم جمعش دو بار موندم. اونجا.. 

2728
باور کن چون زیاد نمیمونی میان دنبالت اگه مثه این دخترا بعد عقد هر روز خدا اونجا بودین مطمئنا اینجور ...

من از اول زیاد نموندم دو هفته یه روز میرم یا ۲۰ روز یه بار ولی نه زنگی نه چیزی اصلا مهم نیست 

لبخندبزن🧡😉
شما که تو شرایط کامل من نیستی ، مطمئن باش بهونه نیست اگه میتونستم میرفتم ، به خاطر مسافرتشون ناراحت ...

خب خوششون نمیاد عزیزم واضحه دیگه چه جور بگن آخه ، شمام درک کن

شما فکر کن از یکی خوشت نمیاد حالا به هر دلیلی دعوتشم نکردی بعد از بیرون اومدی اونو میبینی وسط خونه ت چه حالی میشی 

خب خوششون نمیاد عزیزم واضحه دیگه چه جور بگن آخه ، شمام درک کن شما فکر کن از یکی خوشت نمیاد حالا به ...

دقیقا میشه جریان مار از پونه بدش میاد در خونه ش سبز میشه ، بپذیر و کمتر برو بخاطر احترام خودت نه چیز دیگه ای 

2740
خب خوششون نمیاد عزیزم واضحه دیگه چه جور بگن آخه ، شمام درک کن شما فکر کن از یکی خوشت نمیاد حالا به ...

خوشش نیاد مگه من از اونا خوشم میاد ، شوهرم میکه بیا نمیخوام ناراحتش کنم

لبخندبزن🧡😉