2410
2553

منو شوهرم عقدیم ، دیروز تعطیل بود قرار گذاشتیم بریم کوه ، شوهرم به باباش گفته بود فردا کار داری ( به خاطر ماشین ) گفته بود اره میرم سرکار ، صبح شوهرم بیدار شده قبل اینکه لباس اینا بپوشه دیده خانوادگی لباس پوشیدن  فلاسک اینا برداشتن ولی نگفتن کجا میریم ، شوهرم اماده شده اومده بامن رفتیم کوه از اونجا برگشتنی رفتیم خونشون ،شوهذم فکر میکرد یه ساعتی رفتن بیرون برگشتن ، اومدیم خونه دیدیم کسی نیست نشستیم ۷ اینا بود که اومدن ، خواهرشوهرم گفت از اینجا تا شهر دیگه( شهر نزدیک) من ماشین روندم ، فهمیدیم که رفتن مسافرت یه روزه و خواهرشوهرم که تازه گواهینامه گرفته دادن ماشینو بهش ، شوهرم که ۱۰ سال بیشتر ماشین داشته تازه فروخته رو نمیدن بهش که تصادف میکنه ، واسه مسافرت حتی تعارف هم نزدن حتی به شوهرم ، خودش میگفت که من اصلا نمیدونستم کجا میرن ، 

اینا اومدن و نشستن اصلا هیچ صحبتی با من نکردن اصلا اصلا، منم به شوهرم گفتم چی شده منو محل نمیدن اونم گفت ولشون کن دیگه رفتم اتاق خوابیدیم صبح برگشتم خونه , الان با خودم میگم دیگه نرم خونشون هیچ وقت ، اصلا ذره ای ارزش و احترام قائل نیستن خودمم خیلی به ندرت میرم ها 

لبخندبزن🧡😉

حس میکنم شوهرت میدونسته چون نخواسته ناراحت شی نکفته

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نرو تا سراغت رو بگیرن 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2714

خاهشاااا براساس تجربه فامیلمون میگم اصلا نرو شب خونه مادرشوهر بمون روتون تو روی هم باز,میشه اخرش بد میشه واسه خودت احترام قائل شو هر دوهفته یبار برو شام یا ناهارتو بخورو بیا خونه یا بریم بیرون دور دور

خداروشکر پدر و مادر همسرم شهرستانن از این رفت و آمدا کم داریم و اون فقط میاد خونمون ولی خب اونم گیر میده بریم خونه‌ی داداشم که اونم کمه😅

شما هم کمتر بری بیشتر واست ارزش قائل میشن زیاد بری باهات خودمونی میشن😐

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤
چه دلیلی داشت با اینکه بهت بی محلی کردن شب خونشون بخوابی ؟ یعنی شامم نخوردین ؟ 

ما خودمون قبل اینکه بیان یه چیزی درست کردیم خوردیم اونا اومدن خودشون خوردن ، اخه رفته بودم بمونم هم خسته بودیم هم راهمون دوره

لبخندبزن🧡😉

ببخشید اسی اینطور میگم ولی شاید شما از نظر اونا نچسب هستین یا اخلاقایی دارین ک باهات حال نمیکنن و بهشون خوش نمیگذره با شما برن واسه همین قایم کردن(چون براب ماهم پیش اومده)گفتم شاید خانواده شوهرت با تو بهشون خوش نمیگذره

درضمن ماشین مال پدرشوهرته ب هرکی هم دلش بخواد میده شما نمیتونی تعیین کنی چرا ب دخترش داده

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
2706