2733
2739
عنوان

کسی قرص ضداسید معده خورده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 27 پست
نه درمان نمیکنه ولی خیلی چیزای مختلف هستن که این سوزشو تشدید میکنن مثلا استرس و مشکلات عصبی، مصرف یس ...

من همه جور دکتری رفتم

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترش میکردی؟ چندوقت خوردی؟ چه قرصی؟ چه دوزی؟  براثر چی معدت به هم ریخته بود؟

پنتوپرازول خوردم فقط یه دوره...اره ترش میکردم اسپاسم هم داشتم الان دیگه خبری نیس.اگرم گاهی معدم احساس ناراحتی کنه شیرین بیاینو وعسل وآبجوش میخورم فوری جواب میده...موقع غذا خوردن آب هم به هیج وجه نمیخورم.تا نیم ساعت بعد غذا دراز نمیکشم.

خدایا شکرت بابت داده ها و نداده هات❤
2728
پنتوپرازول خوردم فقط یه دوره...اره ترش میکردم اسپاسم هم داشتم الان دیگه خبری نیس.اگرم گاهی معدم احسا ...

دوز بیست یا سی؟ روزی چند تا؟

یادت نیست بر اثر چی اینجوری شدی؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!
خب حرفاشونو انجام دادید ؟فایده نداشت؟ 

اره انجام دادم 

معده به همین راحتی درست بشو نیست

2740
دوزش یادم نیس بخدا.فقط یدونه میخوردم.‌‌..استرس امتحانا اذیتم کرده بود.

اهان پس بعد امتحانها اروم شدی خوب شدی.

من خود معده ام مشکل داره

ای وای   من اخیرا مشکل معده پیدا کردم...خیلی اذیتم میکنه...خیلی میخوام بدون دارو شیمیایی حلش ک ...

من که طب سنتی و پرهیز غذایی خوب نشدم😢 دنبال داروئم

شما میدونید رژیمشو؟ اگه دکتر مراجعه کردید لطفا بگید دکتر چیا گفت

عزیزم من دکتر نرفتم خودم مشکلمو حل کردم مثلا درد معده ی من عصبیه اکثر وقتا و با ی لیوان آب سرد، ی قاشق عسل و ریزه خواری خوب میشه و فقط تو شرایط فوری قرص دوپریدون میخورم

یا خودم متوجه شدم با پنیر پیتزا و غذاهای تند یا شور، نوشابه و قهوه ، غذاهای از قبل مونده و اینجور چیزا این درد تشدید میشه و دیگه نمیخورم

بازم بستگی به شرایطتون داره ولی در کل چیزای مضر برای معده های حساس نیستن

عزیزم من دکتر نرفتم خودم مشکلمو حل کردم مثلا درد معده ی من عصبیه اکثر وقتا و با ی لیوان آب سرد، ی قا ...

عزیزم دمپریدون برای اسید هم هست؟