2703
2553
عنوان

کسی قرص ضداسید معده خورده؟

304 بازدید | 27 پست

فقط موقت خوب میکنه یا درمانم میکنه؟

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هرموقع درد میگیره میخورم ولی باید یکی تاشتا صبح یکی قبل شاب هردو نیم ساعت قبل صبحانه یاشام،موقتیه

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
2720
وقتی معدت میسوزه شیر سرد بهترین درمانه بخور خوب میشی

بدتر میشم

چرا بعضیها وقتی جواب سوالی رو نمیدونن الکی کامنت میذارن؟با ذوق میایم اعلاناتو باز میکنیم که یکی پیدا شده جواب سوالمو میدونه بعد میبینیم یه چیز بی ربط گفته!

من تا دلت بخواد خوردم

پنتوپرازول 

اس ام پرازول 

فاموتیدین

بستگی داره اسید معده بر اثر چی بالا رفته باشه 

من نه آنم که به تیغ برگردانم از تو روی،امتحان کن به دوصد زخم‌مرا بسم الله
2714
همشون موقت درمان میکنن در کنار یمدت مصرف قرص باید خودتم رعایت کنی و برنامه غذاییتم عوض کنی تا شدتش ک ...

یعنی قرص فقط جلوی اسیدو تا وقتی میخوریم میگیره؟ درمان نمیشع؟

من تا دلت بخواد خوردم پنتوپرازول  اس ام پرازول  فاموتیدین بستگی داره اسید معده بر اثر ...

وقتی قرصو قطع میکنی خوب میشی یا همیشه باید بخوری؟

یعنی قرص فقط جلوی اسیدو تا وقتی میخوریم میگیره؟ درمان نمیشع؟

نه درمان نمیکنه ولی خیلی چیزای مختلف هستن که این سوزشو تشدید میکنن مثلا استرس و مشکلات عصبی، مصرف یسری قرصا یا خوراکیا، سیگار قهوه الکل یا خیلی چیزای دیگه

با مشاور تغذیه صحبت کنید با یه برنامع غذایی خوب ۸۰% مشکلتون برطرف میشه و دیگه تقریبا هیچ نیازی به قرص ندارید

منو درمان کرد

ترش میکردی؟

چندوقت خوردی؟

چه قرصی؟ چه دوزی؟

براثر چی معدت به هم ریخته بود؟

علایم اسید معده چیه؟من معدم مثه سنگ سفت هست و برجسته، ربطی ب اسید معده داره گلم

توی معده ات اسید ترش ترشح میشه

2706