2737
2739

وقتی خوابه یه پارچ  اب سرد خالی کن روش 

وقتی غذاتو خوردی غذای اونو پر فلفل کن .

وقتی رفت حموم اب گرمو ببند 

وقتی خواست بره سر کار صبح زود پا شو ناخناشو لاک بزن .

وقتی لز سر کار اومد بدو برو از گردنش اویزون شو خصوصا وقتی خسته است 

عزیزم در همین حد بلدم ولی قبل اینکارا از خونوادت حلالیت بگیر 🤩

تیکر بارداریم نیست .خدایا یه بچه سالم و صالح بزار تو دلم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چه چیزایی بگیم مثلا🤭

نمیدونم. از عشقم عزیزم. کار خوب بود چه خبر خسته نباشی ناهار اینه.   تا امروز کجا رفتی چکار کردی. و‌خسته شدیو تنوعی نیستو.  فلانی کی بود چی شد چکار کرد.    و تعریف و تمجید از خودت و شوهرت که وای من چقدر ماهم تو منو نداشتی چکار میکردی  خیلی حرفا هست بخواین بگین 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
  نمیدونم. از عشقم عزیزم. کار خوب بود چه خبر خسته نباشی ناهار اینه.   تا امروز ...

اره عزیزم در این حد هستم

اما از اونایی خوشم میاد که همیشه در حال حرف زدنن مثلا یه چیزی میپرسم ازشون خیلی توضیح میدن و بحثو میکشونن به جای دیگه😁

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم🌹
2740
وقتی خوابه یه پارچ  اب سرد خالی کن روش  وقتی غذاتو خوردی غذای اونو پر فلفل کن . وقتی رفت ...

دیگه تا این حدش. زیاده خیلبا دیگه این بیش فعالیا رو نمیپسندن  بدبختو به طلاق دادن ندی 

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   
دیگه تا این حدش. زیاده خیلبا دیگه این بیش فعالیا رو نمیپسندن  بدبختو به طلاق دادن ندی

عزیزم فعلا اینارو انجامش بده دیگه بعدا براش نسخه جدید میپیچم 🤣

عزیزم ادامه بده عشقتون عمیق میشه 🤣🤣

آخرش خودمونو به کشتن میدیم سر این کارا..لذت بخش ترین کار اینه وقتی رفته دبلیو سی بری در رو باز کنی فررااار😁😁البته اینم بگم نیگا نکن چون زشته واقن فقط فرار کن

آخرش خودمونو به کشتن میدیم سر این کارا..لذت بخش ترین کار اینه وقتی رفته دبلیو سی بری در رو باز کنی ف ...

🤣🤣نمیفهم چرا تاپیک این مدلی زیاد شده همش شوهر اخه پس خودمون چی 🤦😔

وقتی خوابه یه پارچ  اب سرد خالی کن روش  وقتی غذاتو خوردی غذای اونو پر فلفل کن . وقتی رفت ...

🤣🤣🤣

میشه واس سلامتی امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟❤مرسی نازنین حاجتت روا الهی😍❤خدا وقتی نخواهد👌🏻عمر دنیا سر نخواهد شد👌🏻گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شدو تا وقتی نخواهدبرگی از کاجی نمی‌افتد.....و باغی از هجوم داس هاپر پر نخواهد شدخدا وقتی نخواهددانه ای کوچکتر از باران گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد...و کرم کوچکی ؛ پروانه ای زیبا نخواهد شد...خدا وقتی بخواهد غیر ممکن می‌شود ممکن...ولی وقتی نخواهدواقعا دیگر نخواهد شد.👌🏻