2737
2734
عنوان

دو روزه نمیدونم شوهرم چش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 26 پست

دستت خالیه سر پرنده و مرغ بحث میکنی خواهر من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چند روز اصاااا باهاش بحق نکن اصلنا خیلی مهربون و خوب باش فقط چشم بگو جو خونه رو آروم کن فقط چند روز بعد با آرامش ازش بپرس چی شده چند روزه عوض شدی.احتمالا ذهنش درگیر چیزیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظرم اینه که شمام گیر میدی خیلی  حالا گنجشک بخوره یا مرغ فرقی داره؟ میدادی به مرغا که صدای این ...

اخه میدونی عزیزم همیشه با هم همینطور بودیم حرف سوال اونم هیچ واکنش بدی به این چیزا نداشت، چون صحبتای معمولیه دیگه

دو سه روزه قاطی کرده

2731
اخه تا حالا اینجوری ندیدمش البته زمان زیادیم نیست که ازدواج کردیما کلا شش ماهه ولی تازگیا این بور ...

عزیزم، منم شش ماهه که نامزدم، درکت میکنم، طبیعیه، بی محلش نکن قهر نکن اما مثل همیشه ام نباش، بذار احساس کنه که خیلی روبراه نیستی

اخه میدونی عزیزم همیشه با هم همینطور بودیم حرف سوال اونم هیچ واکنش بدی به این چیزا نداشت، چون صحبتای ...

خوب این مدت که مشکل مالی داره استانه تحملش پایین تره

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
عزیزم، منم شش ماهه که نامزدم، درکت میکنم، طبیعیه، بی محلش نکن قهر نکن اما مثل همیشه ام نباش، بذار اح ...

من اصلا قهر کردن بلد نیستم برعکس شوهرم

دو روزه اصلا واکنش بدی نشون ندادم نسبت به این رفتارش

ولی امروز دیگه قاطی کردم گفتم اصلا معلوم نیست دو روزه چت شده که فقط دلت میخواد باهات حرف نزنم

الانم میرفت اصلا خداحافظی هم نکرد

بیشتر دلم از این گرفته که اصلا عین خیالش نیست سر هیچ و پوچ اعصاب منو بهم میریزه و بعدشم اصلا به روی خودش نمیاره!

قبلا اصلا اینجور نبود

2740
من اصلا قهر کردن بلد نیستم برعکس شوهرم دو روزه اصلا واکنش بدی نشون ندادم نسبت به این رفتارش ولی ام ...

عزییییییزم، درکت میکنم، نامزد منم دیشب همین حرکت رو کرد آنقدر دلم شکست کلی اشک ریختم

حالا شما میدادی ب همون مرغا بخورن بهتر نبود عزیزم 

اونو که مادرشوهرم برد داد به مرغا

من کاری به اونا نداشتم

من فقط گفتم نونای امروز رو شوهرم ببره بذاره کنار سطل اشغال برای پرنده‌ها

بالاخره مشگلات دست بردار نیست که مشگل مالی داره دیگه تحمل کن میگذره 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...