2737
2734
عنوان

والا من خیلی خوبم

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 21 پست
اهان. ببین ادعای هرچیو داشته باشی سرت میاد. درمورد هیشکی هیچ نظری نده بدترش سرت میاد. من رل دارم &nb ...

اره واقعا این درسته 

من از خودم شاکی ام که چرا هیجوقت به حرف دلم گوش نکردم و خودمو رنج دادم و سخت گرفتم به خودم

اره واقعا این درسته  من از خودم شاکی ام که چرا هیجوقت به حرف دلم گوش نکردم و خودمو رنج دادم و ...

نه شاکی نباش. اتفاقا خودتو محدود کنی خوبه. امیدوارم نتیجه شو ببینی و یه نفر از اون مردای ک میگن میخام اولین کسی ک وارد زندگیم میشه همسرم باشه گیرت بیاد

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب تحلیلی کردی  نه منظورم اینه من همش برام مهمه مردم چی راجع بهم بگن  کلا سخت میگیرم، ه ...

تحلیلم کاملا درست بود عزیزم. تو سن شما این افکار طبیعیه هم از طرف اطرافیان و فرهنگ جامعه بهت تلقین میشه که دوست پسر داشتن کار زننده ایه و دخترای خوب فقط درس میخونن و کار به این کارا ندارن اما از طرف مقابل دلتون یه چیز دیگه میگه و می بینید هم سن و سالاتون از این ارتباطات احساسی و هیجان انگیز دارن اینم میشه تناقض تو ذهنتون که بالاخره کدوم درسته. منم میگم درست و غلطی در کار نیست اینا همش یه انتخابه که هرکدومم عواقب خاص خودش رو داره

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
2731