2726
عنوان

والا من خیلی خوبم

461 بازدید | 21 پست

دختر خالم که حس میکردم خیلی کار درستع و همه تعریفو میکردن 

دیشب ناخداگاه اومدم رد بشم از اتاق، داشت با دختر داییم تعریف دوست پسراشون میکردن ، پز میدادن به هم

منه بدبخت خیلی پاک دامنم پس😑😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوس پسر داشتن مگه بده ؟ تو تمام دنیا ی چیز کاملا عادی و عرف هست..  کی ایران پیشرفت میکنه ازنظر فرهنگی  خدامیدونه

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
دوس پسر داشتن مگه بده ؟ تو تمام دنیا ی چیز کاملا عادی و عرف هست..  کی ایران پیشرفت میکنه ازنظر ...

من نمیگم بد هست 

منظورم اینه ایشون همیشه این چیزارو بد میدونست حالا خودش داره

مگه دوست پسر داشتن جنایته که شما پاک دامن محسوب بشی یا خوب؟ البته فکر کنم خودت هم به این قضیه اعتقاد نداری چون در ادامه ذکر کردی زندگی رو خیلی سخت گرفتی 😁 بالاخره جوونیه و هزار سودا یکی دوست پسر داره یکی فقط درس میخونه یکی میخواد یه هنری یاد بگیره همش یه انتخابه عزیزم نه نشانه خوبی و بدی

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
مگه دوست پسر داشتن جنایته که شما پاک دامن محسوب بشی یا خوب؟ البته فکر کنم خودت هم به این قضیه اعتقاد ...

عجب تحلیلی کردی 

نه منظورم اینه من همش برام مهمه مردم چی راجع بهم بگن 

کلا سخت میگیرم، هیچوقت به خرف دلم گوش ندادم

من نمیگم بد هست  منظورم اینه ایشون همیشه این چیزارو بد میدونست حالا خودش داره

اهان. ببین ادعای هرچیو داشته باشی سرت میاد. درمورد هیشکی هیچ نظری نده بدترش سرت میاد. من رل دارم  خاهرم همش میگف پولاتو میدی بش و فلان  نمدونم رو چ حسابی. حالا خودش ازدواج کرده  شوهرش رسما داره میدوشه اینو.  خاهرم کارمنده تمام پولاشو خرج یارو میکنه.  اینو با چشم دیدم دیگه و تجربه کردم اینه ک میگم هرچیوبگی سرت میاد

هیچوقت ب شوهرت نگو 'عزیزم تو خیلی خوبی همه مردا اینروزا مشغول خیانتن ولی تو هیچوقت بمن خیانت نکردی' با اینحرفت باعث میشی تصورکنه درحقت لطف کرده.. درحالی ک وفاداری اولین وظیفه دوطرفه.. اینجوری بهونه دستش دادی ک تا ازچیزی ناراضی بود باخودش بگه خب منم مشکل دارم پس مث باقی مردا باخیانت حلش میکنم.. انتقادپذیرم ولی لطفا اسم نظرات و سلایق شخصیت رو انتقاد نذار گل من. اینجا یه سایته با هزاران کاربر.. هرکی نظر و اعتقاد خودشو داره.. قرارنیس همه حرف دل تورو بزنن.. پس قبل ورودت ب مجازی اصولش رو یاد بگیر...
آخه یه جوری میگی اونا دوس پسر دارن و منی ک ندارم پاک دامنم💔😑 تصوراتت عوض نشه این دور زمونه یه چت ...

نه اخه ایشون همش این چیزارو بد میدونست، اداعاشم میشد 

من از خودم ناراحتم که چرا هیچوت به حرف دلم گوش نکردم، همش به خودم‌سخت گرفتم

2706