2737
2739
عنوان

دلم گرفته دوست دارم مامان بشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 44 پست
۲۰🤦🏻‍♀️

😐 عزیزم فک کنم مدام زیر گوشت میخونن بچع بیار یا دوستات اوردن یا بخاطر همین ک میگی شوهرت میگه.

نذار حرف دیگران روت اثر بذاره. زندگیتو بکن و از جونیت لذت ببر در کنارش درمان شو و پیگیر مشکلی ک برات پیش اومده باش ولی ن غصه بخور ن انقدر ذهنتو درگیر کن. نمیدونم اختلاف سنیت با شوهرت زیاده ک اینجور میکه یا نه ولی بدون تو خبلی مهم و با ارزشی. برای خودت و بخاطر خودتم باید زندگی کنی. ی زن شاد بهتر از ی مادر افسرده است. تا میتونی از فرصتات استفاده کن. مثلا در کنار ادامه تحصیل خیاطی یاد بگیر. میتونی برا خودت و بچه و شوهرت لباس ست بدوزی یا بافتنی یاد بگیری و...و... و...

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تنبلی شدید دارم عزیزم 

رفتم دکتر ،سه دوره دارو مصرف کردم 

باید بری دکتر ،دارو میده زود باردار میشی 

رقص و ورزش هم به شدت تاثیر داره روی تنبلی تخمدان،من تجربه کردم

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
2731
منم تنبلی شدید دارم عزیزم  رفتم دکتر ،سه دوره دارو مصرف کردم  باید بری دکتر ،دارو میده ز ...

گفتم عزیزم دکتر رفتم کلی آمپول زدم ولی ج نداد

خواهشا همین الان که امضارو میبینی دعا کن منم حس مادر شدن و تجربه کنم🙏🏻🤱🏻
گفتم عزیزم دکتر رفتم کلی آمپول زدم ولی ج نداد

چیا داده بهت دارو؟عکس رنگی و آزمایش خون رفتی؟

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
چیا داده بهت دارو؟عکس رنگی و آزمایش خون رفتی؟

عزیرم اچ سی جی داده اچ ام چی داده لتروزول داده کلومیفن داده متفورمین داده آز خون دادم تیروئید و مشکل هورمونی نداشتم دیگهههههه سنو واژینال رفتم ولی عکس رنگی نه خییییییییلی از عکس رنگی میترسم شما رفتید

عزیرم اچ سی جی داده اچ ام چی داده لتروزول داده کلومیفن داده متفورمین داده آز خون دادم تیروئید و مشکل ...

به من گفته اگر این ماه باردار نشدم باید برم عکس رنگی ،ببین بهت توصیه میکنم حتتتتمااا عکس رنگیو برو ،دکتر من عالیه و به این عکس رنگی به شدت اعتقاد داره و میگه خیلیا به یک ماه نمیکشه بعدش بارردار شدن ،فیلم زایمان ی خانمو تو پیجش چند روز پیش گذاشته بود که خانمه 11سال نازایی داشته و اولین بار که میاد پیشش ،دکترم بهش عکس رنگی میده و باردار میشه همون ماه 

2738
به من گفته اگر این ماه باردار نشدم باید برم عکس رنگی ،ببین بهت توصیه میکنم حتتتتمااا عکس رنگیو برو ، ...

جدییییی😍

[QUOTE=173134942]جدییییی😍[/QUOTE  

اره عزیزم 

این پیج اینستاشه برو ببین

@Dr-farzane sobhani

[QUOTE=173134942]جدییییی😍[/QUOTE   اره عزیزم  این پیج اینستاشه برو ببین @Dr-farzane so ...

رفتم تو پیجشون خیلی خوبه مرسییییییی❤

رفتم تو پیجشون خیلی خوبه مرسییییییی❤

فدات عزیزم 

تو رو خدا برای منم دعا کن باردار باشم این ماه

فدات عزیزم  تو رو خدا برای منم دعا کن باردار باشم این ماه

باشه گلم من براتو دعا میکنم تو هم برا من دعا کن😍😍

اگه باردار شدی به من بگووووو❤

باشه گلم من براتو دعا میکنم تو هم برا من دعا کن😍😍 اگه باردار شدی به من بگووووو❤

چشم عزیزم،انشالله به زودی چشم و دلت روشن میشه گلم

2706