2733
2739
عنوان

خانومایی که دوتاسزارین داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 24 پست
قبلا که میزدی جواب میداد براتون؟

اره خوب بود.ولی رژیمم داشتم 

سلام🙂مادریک نوزادنارس ۳۴هفته ای هستم ...امیدوارم همه زنان سرزمینم طعم مادرشدن رابچشن...(اللهم صل علی محمدوآل محمد)برای شماهایی ک دلتون میخادمادربشید😊امروز۷اردیبهشت ۱۴۰۰من شروع کردم به رژیم گرفتن😊وزن شروع من ۸۰کیلو😱وزن هدف ۷۵فعلااااا😐انشالله که بتونم‌🤭برام دعاکنین منم به وزن دلخواهم برسم وانگیزه داشته باشم چون خیلی شکموام 😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیز این پنج شیش ماه بعد زایمانمه. اینجا دیگه حلقه رو هم شروع کرده بودم. کارایی ک گفتمو انجام ...

ماشالله عزیزم .شماقدتون بلنده.من کوتاهم خیلی مشخصه۰قدم۱۵۵وزنم الان ۸۵شده البته ورمم شدیده

سلام🙂مادریک نوزادنارس ۳۴هفته ای هستم ...امیدوارم همه زنان سرزمینم طعم مادرشدن رابچشن...(اللهم صل علی محمدوآل محمد)برای شماهایی ک دلتون میخادمادربشید😊امروز۷اردیبهشت ۱۴۰۰من شروع کردم به رژیم گرفتن😊وزن شروع من ۸۰کیلو😱وزن هدف ۷۵فعلااااا😐انشالله که بتونم‌🤭برام دعاکنین منم به وزن دلخواهم برسم وانگیزه داشته باشم چون خیلی شکموام 😌😌
باید تا ان شا الله بچه دنیا بیاد و غذا خور بشه صبر کنی بعد رژیم بگیر درست میشه البته ورزش شکمی هم ان ...

من قبل بارداری رژیم کالری شماری گرفتم باورزش اندامم عالی شده بوداماوقتی فهمیدم باردارم ولش کردم وچندبرابرشدم 🤭

2728
اره خوب بود.ولی رژیمم داشتم 

خوبه پس..بلدی بزنی هم...من بلد هم نبودم خریدم شروع کرذم به زدن...وای نگم برات روز دوم از درد گریه میکردم...ولی زود یادگرفتم شکر خدا....

جاریمو میشناسم پرخوره ماشالله رژیم هم نداشت...همین که بچه دومش چهارپنج ماهه شد شروع کرد روزی نیم ساعت حلقه زدن...و نیم ساعت تردمیل می دوید....ولی خب خیلی تند کم کرد فقط میخاست بش بگن لاغر شدی...کمرش داغون شد بیچاره...شما انشالله ده دقیقه بزن بعد استراحت کن بعد دوباره ده دقیقه..همین طور تا نیم ساعت بشه..که به کمرت فشار نیاد

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
خوبه پس..بلدی بزنی هم...من بلد هم نبودم خریدم شروع کرذم به زدن...وای نگم برات روز دوم از درد گریه می ...

آره من جوری لاغرشده بودم رفته بودیم یه مجلسی همه بهم میگفتن چیکارکردی اینقدرلاغرشدی .امابعدش خراب شد.الان چندروزپیش همسایمون بعدازچندماه منودیده گفت فکرکردم خواهرته چرااین شکلی شدی .ازبس ورم کردم وچاق شدم☹

منم حلقه دارم اما بجای اینکه من اونو بزنم اون منو میزنه زخمی میشم🤕😄

🤣🤣🤣عزیزم اول بااون حلقه های بچه گونه تمرین کن 

2740
منم حلقه دارم اما بجای اینکه من اونو بزنم اون منو میزنه زخمی میشم🤕😄

عین خودم  ...من کبود شده بود شکمم نشون بابام دادم گف اگه دیگه زدی میام میشکونمش...الان که شکممو دیده که تخت شده‌.میگه بابا منم میام تمیرین میکنم با حلقت  

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
آره من جوری لاغرشده بودم رفته بودیم یه مجلسی همه بهم میگفتن چیکارکردی اینقدرلاغرشدی .امابعدش خراب شد ...

درست میشه...دوباره لاغر میشی انشالله اصلا نگران نباش