2737
2739
عنوان

خواهرم بد غذاس خیلی زیاد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 36 پست
خوبه آفرین  بعضیا از فرزند پروری فقط پرورش باسنو یاد گرفتن    

اخه اعصابم نمیکشه ببینم بچه داره فرزند سالار میشه ولی خب تو مهمونیا و پیش دیگرون کلا بهش چیزی نمیگم هرچی ام بخواد ن نمیگم

فقط یکبار اونم چن سال پیش راه اومدن دیگه کلا عادت کرده بود و نمیشد کاریش کرد از کنترلمون خارج شده خی ...

مامان منم هر سری میگ بچه ت چ خوب میخوره خدایی منم پیش دیگرون غذا نمیدم ک بچم بد غذاشه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم ی کارتن از خ پدرشوهرم اورده بود شب گذاشتم کنار گفتم نیار میخواییم بخوابیم برداشت اورد چنذین بار ...

بنظرم بهتره این کارارو نکنی باعث لجبازی میشه یعنی یه جورایی خودت داری لجبازی یادش میدی

به جاش کاری کن که اون کارو نکنه من خودم بچه ندارم ولی مثلا ببینم بچه داره کاری انجام میده که ممکنه از عصبانیت منفجر بشم به جای اون کار یه کار بهتر وعده میدم مثلا پسر برادرم گاهی پیشم میمونه میگم مثلا بیا بریم زودتر بخوابیم که فردا میخوایم بریم پارک سرحال باشیم میگه اااا عمه میریم پارک؟ میگم آره 

به کل یادش میره چه خراب کاری میخواسته بکنه قشنگ میاد تو جاش میخوابه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
بنظرم بهتره این کارارو نکنی باعث لجبازی میشه یعنی یه جورایی خودت داری لجبازی یادش میدی به جاش کاری ...

حس ندارم برا این کارا😁

پسرمم تا حدودی میدونه جریان جیه و لج بازی نمیکنه البته باباش بودنی یاقی میشه😁

2728
فقط یکبار اونم چن سال پیش راه اومدن دیگه کلا عادت کرده بود و نمیشد کاریش کرد از کنترلمون خارج شده خی ...

عزیزم تنها راهش مشاوره هستش دو تا تاپیک اونور تر در مورد مادرتون گفتین 

بنظرم نیاز به مشاوره ی روانشناسی کاملا تو خونوادتون حس میشه بهتره با یک فرد کاملا متخصص مشورت کنید تا بتونه همه ی جوانب رو در نظر بگیره بنظرم اول باید روی مادر و پدرتون کار کرد

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
حس ندارم برا این کارا😁 پسرمم تا حدودی میدونه جریان جیه و لج بازی نمیکنه البته باباش بودنی یاقی میش ...

حیفه عزیزم شما که داری انقد خوب برای تربیتش تلاش میکنی سعی کن حسشو بیاری چون عاقبت این حس نداشتنا اصلا خوب نیست

من خودم یادمه بچه بودم مامانم برای گرفتن یه عکس زور میگفت که لباستو فلان جور باید بپوشی من میگفتم راحت نیستم بعد میگفتم اصن نخواستم عکس بگیرم گفت بهتر نیا!!! حالا اصن لباس من چه اهمیتی داشت؟بعد نمیگفت فقط برای عکس این جور بپوش میگفت الا و بلا مدلش اینه!!!

الان گاهی میگه لجبازی میگم از خودت یاد گرفتم افتخار نمیکنما عوض شدنم تو این سن سخته و گاهی ناآگاهانه لجبازی میکنم

هیچ بچه ای ذاتا لجباز نیست 

پسر شما هم یاد که گرفته فقط چون شما لجباز تر از خودشی و روش کم میشه سعی میکنه بیشتر روی باباش اعمال کنه

اسی خیلی خیلی لوسش کردین  و اون هم نقطه ضعف شما رو فهمیده اگه الان  اصلاحش نکنین پس فردا که نوجون شد اصلا نمیتونین کنترلش کنید . حتما از ی مشااور کمک بگیرین 

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه