2737
2734
عنوان

دوسال عاشقیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 26 پست

دیروز باهاش رفتم بیرون

بچه ها بخدا دارم با گریه مینویسم😭

اون نبود

ی ادم دیگ بود انگار

پولدار شده ولی اون نیس

طرز حرف زدنش رفتارش‌ سیگاری شدنش

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!
ی روز با مامانم اینا دعوا گرفتم مجبورشون کردم گفتم بهش بگین ازدواج کردین مامانش خونش پاگشام نکنه خون ...

وای نمیخوام سرزنشت کنم و حالتو بد کنم ولی همه چیز پول نیست اگه کنارش میبودی میتونستین باهم پیشرفت کنین من وقتی میخواستم ازدواج کنم همسرم یکم مشکل مالی داشت در حد متوسط همه بهم میگفتن تو لیاقتت بیشتر از ایناست لیاقتت ازدواج با یه آدم پولداره و... ولی من نخواستم گفتم همینو میخوام و کمکش میکنم پیشرفت کنه و همینکارو هم کردم الان روز به روز پیشرفتمون چشم گیر تر میشه خداروشکر اینو گفتم همه چیز پول نیست هیچوقتم دیر نیست اگه هنوز فرصتی داری برو درستش کن منم اشتباهات زیاد داشتم ولی انقدر کنار همسرم موندم که اشتباهاتمو فراموش کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ناراحت نشیا ولی این اسمش عشق نیست اون دوسال شاید از نظرت عاشقی کردی ولی از حرفات این برداشتو ک ...

شاید

من خیلی عشق قشنگیو تجربه کردم😭❤

مثل پدری ک پشت در اتاق عمل منتظره و میفهمه بچش دختره یا مادری ک داره حیاطو جارو میزنه درو میزنن میبینه پسرشه که بعد چندسال از جنگ برگشته...براتون همینجوری شادی از ته دل ارزو میکنم جوری ک از خوشحالی گریه کنید هی با خودتون بگید یعنی بیدارم؟!
2731
وای نمیخوام سرزنشت کنم و حالتو بد کنم ولی همه چیز پول نیست اگه کنارش میبودی میتونستین باهم پیشرفت کن ...

الان برگشته 

ولی اون نیست

نمیدونم بهش عشق بدم جبران کنم

نمیدونم

مطمئنی عاشقش بودی؟؟؟ بنظرم فقط ازاینکه بهت ابرازعلاقه میکرده حس خوبی داشتی و عقده هاتو برطرف میکردی ...

عب نداره 

عقده ای نداشتم

ولی دلم پر میکشه برا اون روزا

اخ عشق من❤

2738
دیروز باهاش رفتم بیرون بچه ها بخدا دارم با گریه مینویسم😭 اون نبود ی ادم دیگ بود انگار پولدار شد ...

یکم حق داره احتمالا ت زندگیش چیزای سنگینی تحمل کرده و کسایی رو که دوستشون داشته از دست داده نمیگم خودتو بدبخت کن ولی اگه میدونی میتونی کمکش کنی برو سمتش و کمکش کن تا تو باتلاق نره اما اگه میدونی قابل تغییر نیست پا رو دلت بزار و برو اونوقت این میشه یه تجربه برات که بار دیگه این اشتباه رو تکرار نکنی...

دیروز باهاش رفتم بیرون بچه ها بخدا دارم با گریه مینویسم😭 اون نبود ی ادم دیگ بود انگار پولدار شد ...

تو خودت خواستی اینجوری بشه  خودت انقد غرورشو خورد کردی که اینجوری بشه خودت انقد بی پولی و زدی تو چشش پس گریه کردن نداره دیگه 😏

ببخشید رک میگم ولی من جاش بودم دیگه عمرا حتا نگات نمیکردم چه برسه بهت پیام بدم خیلی نامردی کردی 

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
ی روز با مامانم اینا دعوا گرفتم مجبورشون کردم گفتم بهش بگین ازدواج کردین مامانش خونش پاگشام نکنه خون ...

مگه نگفتی مامانشون فوت شده🙄

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!