2733
2739
عنوان

شامپو کراتینه و ابرسان لدورا

| مشاهده متن کامل بحث + 12743 بازدید | 28 پست
فقط همینارو گرفتی

صابون مریم‌گلی و‌اسکراپ و‌پیل اف هم‌ابجیم‌گرفته و رژ لب و ریمل و شامپوی ضدشوره

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره خودم داخل ی پیح دیدم خریدم

عزیزم بعد شامپو کراتینه حتما باید ماسک‌بزنی و برای موهای چربه 

من‌الان پرسیدم از کسی ک ازش محصول خریدم

من خودم ماسکشو‌دارم 😍

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
عزیزم بعد شامپو کراتینه حتما باید ماسک‌بزنی و برای موهای چربه  من‌الان پرسیدم از کسی ک ازش محص ...

راضی هستی؟ موهاتو نرم میکنه؟من از ماسک موی مکس لیدی استفاده میکنم

2738
راضی هستی؟ موهاتو نرم میکنه؟من از ماسک موی مکس لیدی استفاده میکنم

اره من‌ی بار استفاده کردم‌هنوز تازه خریدم

عزیزم به نظر من محصولات لدورا یاهر محصولی و مهمه که درست به آدم بدن من از یک خانمی  محصول خریده بودم فکر میکردم بی خود هست محصولات لدورا اومدم تو اینترنت سرچ‌کردم  شماره یک خانم دکتری  و یکی‌نوشته بود زنگ‌زدم پرسیدم راجع به محصولاتی که گرفته بودم خیلی دقیق راهنماییم کرده بودند  و تازه فهمیدم اون شخصی که ازشون محصول خریده بودم فقط میخاسته بفروشه این خیلی مهمه درست مشاوره بشه آدم شمارشو میزارم برات امیدوارم مشکل مشاهم مثل من حل بشه دعام کن ۰۹۱۳۳۰۸۶۷۰۳