2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نکنه از اینایی که زدن تو کار فروش اینترنتی لدورا؟؟؟

بابا گول اینا رو نخور میگن ما مشاور محصولات و ایناییم

اینا یه محصول ۲۰ تا ازش میخرن مجبوووورن بفروشن

قصد توهین ندارم ب اونایی که توی این شغلن

من نوار بهداشتیشو خریدم همسایمون از بس زنگ زد گف بخر خوبه و اینا یه بوی گندی میگرفت بعد از استفاده با اینکه وقتی از عادیا استفاده میکردم هیچ مشکلی  نداشتم

سلام دوستان دفعه ی پیش هم که ترکیدم با شماره ی مامانم اومده بودم بسه دیگه با شماره کل خانواده عضو شدم و ترکیدم😂😂😂خانم نقاش باشی هستم 👩‍🎨👩‍🎨👩‍🎨اینستاگراممو فالو کنین تازه  امروز پیج زدم هیچی فالور ندارم و اینکه بهم بگین از نی نی سایتین بک بدم تا بعدش فعالیتمو شروع کنم😊😊😊@miss_naghashbashi                             رفته بودم درمانگاه یه آقایی اومده بود آمپول بزنه مثل این که راننده ماشین سنگین بود،پرستار بهش گفت کدوم ور بزنم؟ گفت سمتِ شاگرد. 😂  مامان بابام بحثشون شده بود مامانم داشت میوه میخورد بابام اومد تو هال آشتی کنه گفت "خانم مواظب باش دستتو نبری، کارد تیزه"مامانم گفت "چرا بِبُرم مگه یوزارسیف اومده تو؟"بازم دعواشون شد😂😂                                            من اگه‌ کافه زدم بدونید واسه پولش نیست فقط به خاطر اینه که آهنگای مورد علاقمو تو‌گوش‌ملت فرو کنم😎       بیسکویت «های بای» در کشور عربستان با اسم « سلام علیکم فی امان الله» عرضه میشه🤣😄        ‏              شما هم وقتی تو خیابون دارین از کنار یکی رد می‌شین چند ثانیه نفس‌تون رو حبس می‌کنین که ازش کرونا نگیرین یا من تنهام؟  🤔🤔🤔
2728
نکنه از اینایی که زدن تو کار فروش اینترنتی لدورا؟؟؟ بابا گول اینا رو نخور میگن ما مشاور محصولات و ا ...

واقعا چرا پس من‌دارم‌عالیه که بوی عطری میده حالت جامیاد‌دستمال کاغذی و دستمال مرطوب بدنشو گرفتم‌خبلی خوبه که

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
والا من اطرافیانم هرکی ابرسانو خریده بود راضی بود.با اون من مشکلی ندارم فقط شامپوش گفتم ببینم چطوریه

جنس موهاتون چیه ؟نازک‌و اسیب دیده اگه باشه قویه و خوب نیس برای موهات

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
نه من نوار بهداشتیشو میگم

نوار بهداشتیم من‌دارم اصلا بوی بد نمیده 🤕

پنبه ریز؟جنساشون خراب شده ینی؟

نه خراب نشده عزیزم 

گرونه ولی حس میکنم حساسیت زا 

برای من اینطوریه شایدم پوست من حساسه

سلام دوستان دفعه ی پیش هم که ترکیدم با شماره ی مامانم اومده بودم بسه دیگه با شماره کل خانواده عضو شدم و ترکیدم😂😂😂خانم نقاش باشی هستم 👩‍🎨👩‍🎨👩‍🎨اینستاگراممو فالو کنین تازه  امروز پیج زدم هیچی فالور ندارم و اینکه بهم بگین از نی نی سایتین بک بدم تا بعدش فعالیتمو شروع کنم😊😊😊@miss_naghashbashi                             رفته بودم درمانگاه یه آقایی اومده بود آمپول بزنه مثل این که راننده ماشین سنگین بود،پرستار بهش گفت کدوم ور بزنم؟ گفت سمتِ شاگرد. 😂  مامان بابام بحثشون شده بود مامانم داشت میوه میخورد بابام اومد تو هال آشتی کنه گفت "خانم مواظب باش دستتو نبری، کارد تیزه"مامانم گفت "چرا بِبُرم مگه یوزارسیف اومده تو؟"بازم دعواشون شد😂😂                                            من اگه‌ کافه زدم بدونید واسه پولش نیست فقط به خاطر اینه که آهنگای مورد علاقمو تو‌گوش‌ملت فرو کنم😎       بیسکویت «های بای» در کشور عربستان با اسم « سلام علیکم فی امان الله» عرضه میشه🤣😄        ‏              شما هم وقتی تو خیابون دارین از کنار یکی رد می‌شین چند ثانیه نفس‌تون رو حبس می‌کنین که ازش کرونا نگیرین یا من تنهام؟  🤔🤔🤔
2706