2737
2734
عنوان

خیلی داغونم من

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 58 پست
تجربم اینه که با کسی که غریبه هستش واصلا نمی شناسمش ازدواج نمیکردم البته یکی از اقوام واسطه شد گفت م ...

بچه دارین؟؟؟ منکه اعصاب نمونده واسم +افسردگی.مشاورم رفتم.چیزی درست نشده.

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تجربم اینه که با کسی که غریبه هستش واصلا نمی شناسمش ازدواج نمیکردم البته یکی از اقوام واسطه شد گفت م ...

دیگه کاملا خنثی و بی انرژیم.

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
باورمیکنی ۲۰ سالمه ولی تواین مدتی ک باهاش بودم دیونه شدم حس پیری گرفتم ن جایی میبرتمون ن چیزی ب حرفا ...

خیلی مردا اینجور آن... شوهرم منم مثل شوهر شماست و من دقیقا مثل شما فکر می کنم دوست دارم وقتی میگم دلم گرفته شوهرم درکم کنه و تا آروم نشم کنارم باشه اما هیچ وقت اینجوری نیست... مثلا روزای تعطیل فقط دنبال اینه ک برنامه بچینه بریم بیرون.. واصلا نمی گه بیا کنار هم باشیم و دو نفری خوش بگذرونیم..شاید باورت نشه ولی اگه من از درد بمیرم و مریض باشم شوهرم از خواب ش نمی زنه 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
2728

عزیزم ربطی ب سنتی وعشق نداره منی ک شوهرم خودشو کشت واسم الان چ گلی ب سرم زد؟؟؟

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋
خیلی مردا اینجور آن... شوهرم منم مثل شوهر شماست و من دقیقا مثل شما فکر می کنم دوست دارم وقتی میگم دل ...

بازم خوبه شوهرت اهل برنامه واس بیرون رفتنه من که بمونه خونه هیچ بخاری ازش نمیاد و ساکت دراز کشیده پیش تلویزیون وفقط منتظرناهار و صبحونه وچایه

اگ عشقش کشید برنامه میچینه میریم بیرون اگه نه ک نمیریم بعضی وقتاخیلی کم پیش اومده ک گفتم بریم بیرون اونم قبول کرده باشه

2740
بازم خوبه شوهرت اهل برنامه واس بیرون رفتنه من که بمونه خونه هیچ بخاری ازش نمیاد و ساکت دراز کشیده پی ...

بیرون منظورم خونه مادرش و خواهرش و خاله شه گلم 😂😂😂😂

روزای تعطیل میگه. شام بریم خونه خواهرم ناهار بریم خونه مادرم 

بیرون منظورم خونه مادرش و خواهرش و خاله شه گلم 😂😂😂😂 روزای تعطیل میگه. شام بریم خونه خواهرم ناها ...

هههه چ جالب شوهرت خودشو دعوت میکنه

بعد خونه خواهرشوهرات راحت میتونی بری ناهار بخوری؟اخه واس ماهم پیش اومده مثلا وقت شام بردتمون خونه خواهرش اینا اونا هم یهویی شام درس میکنن اینم بلندنمیشه دیگه اونا هم سفره میزارن ولی معذب میشم چون دعوتمون نکردن اما شوهرم ب ی ورشم نیس

برای جبران گدشته چ تصمیمای گرفتین حالا؟؟ عشق ب همسرتون چطور دارین؟

بالاتر گفتم اوایل خیلی از خود گذشتگی میکردم ناراحت می شدم وقتی احساس میکردم دوسم نداره بیشتر میرفتم طرفش ولی الان مثل خودش شدم 

من اوایل خیلی دوسش داشتم خودش باعث شد مثل خودش سنگ دل بشم 

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
هههه چ جالب شوهرت خودشو دعوت میکنه بعد خونه خواهرشوهرات راحت میتونی بری ناهار بخوری؟اخه واس ماهم پی ...

من ک راحت نیستم ولی اگه نرم دعوا درست می کنه شوهرم... اصلا خانوده ش از من دل خوشی ندارن ولی شوهرم خودش رو میزنه ب نفهمی 

بازم خوبه شوهرت اهل برنامه واس بیرون رفتنه من که بمونه خونه هیچ بخاری ازش نمیاد و ساکت دراز کشیده پی ...

قشنگ داری رفتار شوهر منو مینویسی ۳ روز تعطیله بهش گفتم امروز ببر بیرون دور بزنیم گفت از سر کار گفتن مرخصی دادیم تو خونه استراحت کنی

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹