2733
2734
عنوان

خیلی داغونم من

680 بازدید | 58 پست

چندوقتیه همش هر پنجشنبه یا جمعه ای ک شوهرم خونس حتمااااا باید یکی از اینروزا دعوا وقهرکنیم نمیدونم چرا وقت تعطیلی توخونه واسم سنگین میشه خودمم میدونم اینجا مقصرم دست خودمم نیس همش بهونه گیر و زود رنج میشم دست خودمم نیس اخه شوهرم قبلن خیلی توخونه ابراز علاقه میکرد و همش ببخشیدا رک میگم بغلم میکرد و باهمدیگه فیلم واینا میدیدیم ولی وقتی بچه بود دیگه همه حواسش رسما رف سمت بچم منم ک ب این اخلاقش عادت کرده بودم تو روزای تعطیلی ک میبینمش سرده نه حرفی میزنه نه چیزی بهونه گیر وعصبی میشم وکافیه یچی بگه دعوامون میشه اونم ک کوتاه نمیادو عصبیه و حتی اونقد سرد شده سرکارش ک عادت کرده فقط من بهش بزنگم

حالا امروز بهم گف دیگه اصلا تعطیلات توخونه نمیمونم ک دعوا نکنیم وب شوخی گف ازت بدم اومده 

منم واقعا دلم شکست و دیگه بخودم قول دادم از حرفاش و هیچیش ناراحت شدم ب روی خودم نیارم و یمدت سرم تولاک خودم باشه نه اینکه قهرکنم وبرم توقیافه ک فایده نداره و کلن خودمو جمع کنم و واسم مهم نباشه ک واقعا سردباشه یانه هرچند خیلیم مهمه ولی مجبورم

مثلا تااون حرف نزنه حرفی نزنم و وقتی میره سرکار بهش تماس وپیامی ندم 

و دیگه چ ترفندای میشناسید ک واسش عزیزتر بشم واون بیاد سمتم اخه هرچی من رفتم سمتش بیشترخودشو گرف

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم فقط نباید واست مهم باشه بفکر خودت باش گدایی محبت نکن که بدتر انجام میدن بی محل باشی براشون بهت ...

اره واقعا برام ثابت شد حاالمم بد بشه ی لیوان آب دستم نمیده

بشینین باهم مفصل حرف بزنین شاید اونم از ی چیزی از تو ناراحته نمیشه یه طرفه نگا کرد به قضیه

کاش اهل حرف زدن بود مثلا میرم پیشش ک حرف بزنم درمورد این جریان من شروع کردم حرف زدن اون داره دلقک و شکلک خنده واسه بچمون درمیاره بهش میگم خب من دارم حرف میزنم میگه گوشم باهااته وکاملا ضایع میشم وبلندمیشم میره همیشه اینطوربودع

اره واقعا برام ثابت شد حاالمم بد بشه اش مهم نیست توام محلش نده تا تغیرر در رفتارت ببینه وخودش بیاد سر حرف باز کنه لیوان آب دستم نمیده

گر مغروره بهت بی اهمیت ونمیاد صحبت کنه وبر

ا

بزرگ شدن, ارزو بچگیم بود ولی ب امتحانش نمی ارزید🥺
2738
کاش اهل حرف زدن بود مثلا میرم پیشش ک حرف بزنم درمورد این جریان من شروع کردم حرف زدن اون داره دلقک و ...

قبول دارم این مردا خیلی رواعصابن فک کن همسر من همه بدیهای عالم داره وخیلی بد جنسه.ومن بیمحلم بهش انگار نه انگار بهرحال بهتر از اینه خودت اذیت کنی بفکر خودت باش پیر میشی

والله برای من هم همینه من خیلی وقته که مثل خودش شدم دیگه دوسش ندارم تازه به خودم اومدم که خودم فقط ارزش دارم تا چند وقت پیش زیاد لباسو وسایل برای خودم نمیگرفتم ولی دیگه به خودم اومدم 

من هم هر چی از خود گذشتگی میکنم نمی بینه 

یه پندی از من به شما قدر جوونیو اعصابتونو بدونیداینو کسی میگه به شما که ۲۲سال با مردی زندگی کرده که هیچ احساسی نداره 

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
قبول دارم این مردا خیلی رواعصابن فک کن همسر من همه بدیهای عالم داره وخیلی بد جنسه.ومن بیمحلم بهش انگ ...

توام اگر اهل حرف نیست کلا بی محل باش ونگاش نکن تا خودش تغییر ببینه بیاد صحبت کنه اگرم نکرد فدای سرت لیاقت ندارن بفکر خودت باش مردا وفا ندارن ببخشید واقعا موجودات ناشناخته ای هستن

واقعا🥺 چقدر بی احساسه

اره نمیدونم چرا اینطوریه شایدم واقعا بی احساس بوده ومن خودمو زده بودم اون راه😔مثلا تابیام بغلش کنم درمورد موضوعی ک پیش اومد و دعوایی ک شد شروع میکنم حرف زدن ک حلش کنیم یهو حواسش میره سمت بچم و شکلک خنده واسش درمیاره منم بهش میگم مگه ن دارم باهات حرف میزنم اونم میگه گوشم باااهاته منم خیلی ضایع میشم دیگه ناراحت میشم و میرم

والله برای من هم همینه من خیلی وقته که مثل خودش شدم دیگه دوسش ندارم تازه به خودم اومدم که خودم فقط ا ...

دقیقا مثل من.اصلا باهم کار نداریم یکساله ازدواج کردیم زیر یک سقفیم ولی از صدتا بی تفاوت در حق هم بی تفاوت تریم اون شروع کردومن الان عادی شده الان اون باگوشیش اونور خوابیده من اینور

2706