2752
2739
عنوان

برای بچه ام خیلیییییییی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 24 پست
همسایه ای کسی نیس همسنش باش بازی کنه.؟ منم دخترم ۶ سالشه با دختر همسایمون ۵ سالس هروز بازی میکنن یا ...

والا میترسم با بچه ها بازی کنه اگه کرونا داشته باشن تو خانوادشون چی

شما چی بچه دیه نمی‌خوای بیاری؟

من از بچه دوم اوردن میترسم زیاد.چون خودم افسردم و روانم بهم ریخته

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو کرونا؟دختر همسایه؟پارک؟🤔

مگه کسی مونده کرونا نگرفته باشه؟ ما که گرفتیم و خوب شدیم.همه دوستاشم که میان پارک محلمون همسایمونن همه گرفتن و خوب شدن.البته بازم با ماسک میان.ولی دیگه قرار نیس که خودمونو تو خونه دفن کنیم.با این اوضاع مملکت و نخریدن واکسن مطمین باش تا ده سال دیگه کررونا نمیره.اینجوری فقط بچه های عصبی و بی حوصله بزرگ میشن.چنوقت دیگه مدارسم قراره باز کنن اونم میرید میگید کروناس باز نکنید

مگه کسی مونده کرونا نگرفته باشه؟ ما که گرفتیم و خوب شدیم.همه دوستاشم که میان پارک محلمون همسایمونن ه ...

همه بعد اینکه بگیرن خوب نمیشن که بعضیام میمیرن چقدر شما ریسک پذیرین.آره ما که به لطف خدا هنوز نگرفتیم

بچه شمام تکه؟ چکارا میکنید؟

پسر اول من ۱۸ ساله دومی ۵ اون داره برا کنکور میخونه .این زبون بسته باید ساکت باشه.گهگاه میبرمش دم در خونه دوچرخه سواری ولی خب حوصله ش سر میره