2737
2739
عنوان

یعنی واقعا تقصیر منه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 23 پست
احساس میکنی سنش کمه؟🤔ما ۳۴ سالمونه. ولی هرکی چیزی بریزه زمین، خودش جمع میکنه. اتفاقا این نشانه بلوغ ...

اکثرا دست و پا شکسته کمکم میکنه تو کار خونه...

ولی ازین طوطیه لجم گرفت😭

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
بیخیال بابا.گریه نداره.پریود شده.مردا یه وقتایی دیوونه میشن

اخه من باردارم نگفت چرا چیزی نمیخوری، زنده ای مرده ای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشو برو غذا بخور محلش هم نذار.اون الان دیده تو بیقراری گفته بلاخره کم میاره میاد منت کشی.ولی ببینه ...

غذا هم براش درست کردم گذاشتم جلوش گفت بیا بخور خودتم نشستم که غذاشو بخوره دوتا بند انگشت نون خوردم. اونم غذاشو تا ته خورد بعد گفت اگه شوره یه تخم مرغ برا خودت بپز

2728
غذا هم براش درست کردم گذاشتم جلوش گفت بیا بخور خودتم نشستم که غذاشو بخوره دوتا بند انگشت نون خوردم. ...

حتی از غذامم ایراد گرفت🥺

اولا کسی از تو سوال نکرد میای احساس منو روانشناسی میکنی خانم دکتر! دوما یاد این افتادم منم یه زمانی ...

ببخشید ننوشته بودی no reply. بهتره مث خیلیا بنویسی ک تکلیفمون بدونیم. ولی بهرحال طبق امضام‌حق با شماست🌹

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2740
یه سن رو به هزار دلیل یکی میتونه بپرسه چه زود قضاوت میکنید و نسخه میپیچید مگه ایشون گفت شوهرش کار در ...

من طبق عرف نی نی سایت گفتم. هرکی اینجا سوال میپرسه سدیع میپرسن چندسالته ک بگن بچه ای. بهرحال اگر من کار اشتباهی کردم ک پست اون کاربر رو ریپلای کردم، شما هم همین اشتباه تکرار کردید🌹نمیشه کار یکیمون درست باشه و کار یکی غلط

پس  بهتره همه فقط با اسی صحبت کنیم

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞