2726
عنوان

یعنی واقعا تقصیر منه؟؟؟

256 بازدید | 23 پست

دو روزه برادر شوهرم رفته جایی. شوهرم طوطیشو اورده بود خونه خودمون. منم خوشم نمیاد از پرنده. ولی چون شوهرم دوست داره گفتم اشکال نداره، هیچی نگفتم در قفسو باز میکرد بازی میکرد باهاش هربار بال میزد کلی کرکاش میریخت. خودش تخمه میخورد میداد به اونم اشغالاش میریخت زمین. ولش کرده بود کل خونه رو راه رفت. حالا دیشب رو فرش کار خرابی کرد. منم اعصابم خورد شد گفتم خودت بیا تمیز کن. اومد گفت خودت تمیز کن تو خانم خونه ای... خلاصه منم عصبانی گفتم زود باش. گفت دستمال بده گفتم به من چه خودت تمیز کن حالا از دیشب با من حرف نمیزنه

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه. یعنی چی تو خانم خونه ای. معنی خانم خونه رو هم فهمیدیم.

حانم خونه ای نه کلفت خونه. بچه ادم هم مریزیه میپاشه، واسه تربیتش میگیم خودت جمع کن.

حالا ک طوطی براددشوهرته و شوهرت اورده

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
خخخخخخیلی زورش اومده محلش نذار خودش برمیگرده

دارم دیوونه میشم. از صبح تو اتاقم دارم گریه میکنم اصلا نگامم نمیکنه

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉
میشه بپرسم چند سالته؟ 

احساس میکنی سنش کمه؟🤔ما ۳۴ سالمونه. ولی هرکی چیزی بریزه زمین، خودش جمع میکنه. اتفاقا این نشانه بلوغه. من هنسدم هرچی بریزه و یا دلیل ریختنش اون باشه، خودش جمع میکنه. نمیگه تو خانم خونه ای

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
احساس میکنی سنش کمه؟🤔ما ۳۴ سالمونه. ولی هرکی چیزی بریزه زمین، خودش جمع میکنه. اتفاقا این نشانه بلوغ ...

حرف حق👌👌👌

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک خدایا ما را پاکیزه بپذیر🙏
2706