2737
2739
عنوان

کسی میدانه چطوری میشه حرفهای تلفنی را گوش کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3051 بازدید | 25 پست
آقای امید پولش اصلن براش مهم نیست ولی میخواد که با نوار کاست و کامپیوتر نباشه !!

از این دستگاههای ضبط و پخش که قابلیت حافظه اش هم بالا باشه و اندازه اش هم از نظر فیزیکی کوچک باشه بهتره !!

ممنونم اگه دستگاهی را سراغ دارید معرفی کنید و یا آدرسش را بدید
ندا جان
اولا من اسم پسرم امید هست و خودم همجنس شما
دوما دستگاهی هست که یه سیم کارت می خوره و در محل امنی نصب میشه که قابل رویت نباشه بعد تمام صداهای محیط رو به گوشی موبایل شما ارسال می کنه بدون هیچ صدای دیگه ای که کسی متوجه بشه
یعنی شما در هر زمان از روز که دوست داشته باشی مثلا با خونه تماس میگیری بعد صداهای تو محیط خونه رو می شنوی
البته قیمتش 150000 هزار تومن هست و تو گوگل می تونی پیداش کنی
خدایا تا پاکم نکردی خاکم نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در ضمن از یکی از همکارانم شنیدم که دستگاهی هست که فلش مموری میخوره و به محض برداشتن گوشی تلفن ثابت شروع میکنه به ظبط کردن صدا روی فلش مموری خودم هنوز ندیدم
ولی اگه بخواهی ازش برات سئوال کنم و جواب کاملتری برات بذارم
خدایا تا پاکم نکردی خاکم نکن
2728
مرسی باران جان ممنونم عزیزم

آقای امید اگه برام بپرسید لطف می کنید تا کی میتونید خبرش را بهم بدید ؟؟؟ اندازه ی این دستگاه چقدره ؟ منظورم ابعاد فیزیکیشه ؟ و اینکه به گوشی تلفن باید وصل بشه ؟؟ قیمتش و آدرسش را هم برام بپرسیددددد
2740