2733
2739
عنوان

میگن خدا دو موقع خنده اش میگیره...😌👎

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 21 پست

وقتی بی‌کس ومعصوم بودم.بنده هاش خوارم کردن.و خودش سکوت کرد.....گریه ش نگرفت؟ واقعا حال اونموقعش رو میخام بدونم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نگو دختر چطور ممکنه خدا بنده هاشو بیخیال شه 

هیچی نگو لطفا.روزگارمو کسی نمیدونه.هیچکس قضاوت نکنه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
وقتی بی‌کس ومعصوم بودم.بنده هاش خوارم کردن.و خودش سکوت کرد.....گریه ش نگرفت؟ واقعا حال اونموقعش رو م ...

منم اینو تجربه کردم گلم ...خیلی شدید و قوی...فکر میکردم خدا هم تنهام گذاشته...یه شب که دیگه تموم بودم بهش گفتم خدایا من دیگه تموم شدم نایی برای روی پام وایسادن ندارم دلم شکست ...اما خدا جوری شستشو براشون پایین آورد که هنوز که هنوزه دارن تاوان پس میدن

سلامتی پسرام و شوهرم🥂🍷🍷
منم اینو تجربه کردم گلم ...خیلی شدید و قوی...فکر میکردم خدا هم تنهام گذاشته...یه شب که دیگه تموم بود ...

منم ۱۲سال گذشت جوونیم رفت....روز ب روز همه چی بدترمیشه