2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرسی گلم، وقتی شربتو قطع کرد وزنش ثابت موند توچه سنی استفاده کرده برای دختر ۹ساله ام میتونم بدم؟

سلام ببخشید شما از این شربت نتیجه گرفتید؟

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤                       
2740
سلام نه من استفاده نکردم بردم متخصص تغذیه از اونجا هم نتیجه نگرفتم اخه دختر من مشکلش زیاددددددد جوید ...

یغنی چون غذا رو خیلی میجوه چاق نمیشه؟🤔

آره عزیزم انقدر میجوه تا دیگه زود سیر میشه وبخواد بخوره حالت تهوع بهش دست میده 😣😣

عجیب 

ان شاءالله زودی خوب بشه جویدنش به وزن مناسب برسه

مشکلش بخاطر اشتهاس اگه کسی اشتها داشته باشه گشنش باشه سریع میجوه

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺