2733
2739
عنوان

کیااااا دانشگاه یه شهر دیگه میرفتن؟ بیاااااایید ببیننم🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی دونم والا نوشتن بیماری پوستی و معده به خدا سکته کردم اون لحظه 

وا

چهار سال خوابگاه بودم با حداقل ۲ هزار نفر جمعیت اینا رو نه دیده م نه شنیده م 😐

بهداشت رو رعایت کنی و مراقب خورد خوراکت باشی هیچی نمیشه.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
وا چهار سال خوابگاه بودم با حداقل ۲ هزار نفر جمعیت اینا رو نه دیده م نه شنیده م 😐 بهداشت رو ...

خیلی ترسیدم داشتم گریه می کردم از همه شنیده بودم خوش می گذره 

ممنون 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬
2731
نمی دونم والا نوشتن بیماری پوستی و معده به خدا سکته کردم اون لحظه 

نه بابا کی گفته.خیلیم عالیه

تا صبح بیدار بودیم فقط حرف میزدیم سروکله هم میپریدیم خیلی خوش میگدشت

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
تبریز رفتم آدماش تعصبین شدید

توی دانشگاهی دیگه، اونجا هم‌ که نود درصد تبریزی نیستن خوابگاه هم که کلا شهرستانا و استان‌های دیگه ن. من بیشتر دانشگاهش منظورم بود تا مردم شهرش، از ارومیه معتبرتره‌ با استادای خیلی بهتر.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
نه بابا کی گفته.خیلیم عالیه تا صبح بیدار بودیم فقط حرف میزدیم سروکله هم میپریدیم خیلی خوش میگدشت

یادش بخیر اصلا خواب نمیدونستیم چی هست؟ ساعت ۳ میخوابیدیم شیش و نیم هفت بیدار میشدیم صبحونه و پیاده روی تا دانشگاه، با اینکه سرویس داشت خوابگاه، ر‌وزشم که نمیخوابیدیم خیلی کم.

تبریز رفتم آدماش تعصبین شدید

خوابگاهش داخل دانشگاهه، طبیعت‌ داره آدم دلش باز میشه پیاده روی توی محوطه ی خوابگاه یا تا دانشگاه، اینشم‌ خیلی دوس داشتم.😍😍😍

2740

کسی دانشگاه گیلان بوده خوابگاهش؟ 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬