2410
2553

همون اول که فهمیدید یه شهر دیگه قبول شدید ناراحت نشدید؟ 

یا وقتی رفتید  سخت نبود دوری از خانواده واستون؟ 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن بااااباااااا

ناراحتی کجا بوده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2456

سخت بود اولش ولی همینجا ازدواج کردم الانم زه ساله ک دیگه ساکن همین شهرم موندگاررر شدم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2714

خودم انتخاب کرده بودم دیگه. پس هر شهری قبول میشدم قطعا در موردش از قبل فکر کرده بودم. من مشهد بودم. از شیراز میرفتم مشهد.اتفاقا  تمام مدت تحصیلم مادرمم اومدن مشهد و مدام میبردمشون زیارت. خیلی خوب بود

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

من میخام دور ترین جای ممکن دربیام 😑💔

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
من میخام دور ترین جای ممکن دربیام 😑💔

ارومیه 😐

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
نه بری خوابگاه انقدر خوش میگذره که میگی کل زندگیت یه طرف دوران دانشحویی یه طرف من از لحاظ روحی کلا ...

جدی خوش میگذره اینقدر من رو ترسوندن که بده و سخته و مریضی میگیری و.... 

😢واقعا اینجوری هست؟ 

میشه لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنونم. من یه دختری هستم عاشق بحث های علمی‌و عاشق شیمی و واکنش های جذابش  عضو اکیپ علمی👽🧪🧬

من ، نه ناراحت نشدم چون جز انتخابای خودم بود و شهر پدری و وسط فامیل فکر میکردم سخت نباشه ولی برام سخت بود دوری از خانواده البته من خابگاه نبودم شاید اگر خوابگاه میرفتم و با دوستام بودم کمتر بهم سخت میگذشت 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706