2737
2734
عنوان

دوستان تاحالا تو فامیلتون کسی رو داشتید دو خواهر طلاق گرفته باشن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1985 بازدید | 119 پست
از ضعف پدرتون همتون ضعیف شدید. ولی تو نه.. نزار ادامه بده بنشونش سرجاش بیشرفو

بنظرت اینسری ک پدرمو زد با چوب بزنم تو سرش؟ 

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
خدا خیرت بده بخدا انقدر مادرم دیشب ب جونم غر زد گفت نامحرم چرا زدی اسمت بد در میره عموش هم بود نمیتو ...

این حرفا چیه.. نامحرم واین حرفا چیه.. چوبتو آماده کن کاریت به هیشکی نباشه. بزنش. محکم بزن تو کمرش تو پاش. یه جاییشو بشکن این بیشرفو. ولی تو سرش نزن خونش بیفته گردنت. محکم بزن تو پاش بفهمه هیچ خری نیست. مادرت ضعیفه. فردا ماذرتم کنک میخوره. همین حالا درسش بده. والا پیشروی میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این حرفا چیه.. نامحرم واین حرفا چیه.. چوبتو آماده کن کاریت به هیشکی نباشه. بزنش. محکم بزن تو کمرش تو ...

واقعا مرسی که درکم میکنی دیشب مادرم افتاده بود ب جونم ک چرا تو زدیش تو هنوز دختری... ولی بابام طفلک چیزی نمیگف

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
بنظرت اینسری ک پدرمو زد با چوب بزنم تو سرش؟ 

نه توی سرش نزن.. این بیشرف چیه که بخاطرش بیفتی زندان.. نمیره عوضی سگ.. محکم بزن تو پاش. همه ی قدرتتو جمع کن پاشو بشکن بزار بفهمه عددی نیست که دفه بعد نیاد تو خونه ی خودتون پدرتو بزنه. پاشو هدف بگیر که لنگ بشه بلند نشه پدرتو بزنه.. حرومزاده

2728

دوتا دختر دایی من طلاق گرفتن ولی باز ازدواج کردن باز یکیشون دوباره طلاق گرفت. یه خواهر دیگه هم دارن اونم میگه میخوام طلاق بگیرم. مشکلی هم نیس. تازه داداششون هم یه بار طلاق گرفت یه بار نامزدیش بهم خورد ولی الان باز ازدواج کرده

بیخیال بابا تو خواهرت که نمی‌تونید زندگیتونو خراب کنید بخاطر حرف مردم اصلا ناراحت نباش

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
واقعا مرسی که درکم میکنی دیشب مادرم افتاده بود ب جونم ک چرا تو زدیش تو هنوز دختری... ولی بابام طفلک ...

خدا شاهده اگر من و خاهرم بودیم چنان میزدیم که کسی جرات نکنه نزدیک ما بشه.. هر کدوممون مردی هستیم.. برو خدا شاهده خدا راضی هم میشه ازت.. پدرکی دست روش بلند میکنه.. از یه طرف مریضه از یه طرف پسری نداره.. تو پسرش و همه کسش شو.. چون ادبش که کردی هم دست از خانوادت برمی‌داره. هم ممکنه حساب کار بیاد دستش خاهرت اذیت نکنه. اگرم طلاق داد که چه بهتر.. بره برنگرده.. بیل دامادا مارو ببین کی جرات داره بگو تو.. پ نه از وسط دو تا میشن. چند وقت پیش خاهرم با شوهرش دعوا کرد. داییم اومد به خاهرم گف شوهرت فش داد تو هم فش میدی زدت تو هم باهمه ی وجودت میزنی.. هیج کاره شوهرتو بی جواب نزار... حالا شوهرش موش شده. چون تهدیدش کردیم که طایفه ای میزنیمش.. 

خدا شاهده اگر من و خاهرم بودیم چنان میزدیم که کسی جرات نکنه نزدیک ما بشه.. هر کدوممون مردی هستیم.. ب ...

آره بخدا اینسری دیگ نمیشینم دیگ کاری هم ب مامانم ندارم آبجیمم اگ انقدر تو سری خور نبود هزار دفعه گفتم شروع میکنه بابا رو میزنه بیا منو تو هم باهم بزنیمش ولی خیلی از شوهرش می‌ترسه نمیاد فقط ی جا وایمیسته گریه میکنه جیغ میزنه

بیا بهم بگو که چکار کردی... دلم خونه پدر ندارم.. جگرم آتیش گرفت واسه بابات. نه نگاه زندگی خاهرت کن نه هیچ کس.. چون این مرد نمیشه واسه خاهرت. دوما پشتیبان تو فقط پدرته ازش حمایت کن. بزار بالا سرت بمونه. سکته نکنه یه وقت. خاهرت طلاق بگیره دوباره ازدواج میکنه اما پدر کی جاش میاد آخه... 😭😭😭 بابا جونم. قربونت برم الهی حاضرم دار و ندارم و بدم بابام برگرده. 

2740
آره بخدا اینسری دیگ نمیشینم دیگ کاری هم ب مامانم ندارم آبجیمم اگ انقدر تو سری خور نبود هزار دفعه گفت ...

ول کن خاهرتو.. شاید کمی جرات میخاد. تعجبم از مادرته. چطور اجازه میده. ولشون کن.. اینجا فقط تویی درسش بده. پاشو بشکن. دیه شو بده بزار آوازه اش همه جا بپیچه که دست رو بزرگترش بلند میکنه و تو دختر بابات ادبش کردی. 

آره بخدا اینسری دیگ نمیشینم دیگ کاری هم ب مامانم ندارم آبجیمم اگ انقدر تو سری خور نبود هزار دفعه گفت ...

آفرین به تو. دختره باباتی. این قضیه رو تمومش کن. چون وقتی شمارو اینجور ببینن. دوماد دومی هم که میاد باز دست رو پدرت بلند میکنه. شجاع باش. نزار کسی شمارو تو سری خور کنه. اونوقت مردی که میاد خاستگاری تو میدونه به تو نباید از گل نازک تر بگه. 

الهی دلم خون شد. تروخدا نزار باباتو بزنه. این همه سال بابکان پشتت بود الان تو ازش دفاع کن. هر وقت خواست غلط اضافی کنه با چوب بزن به بدنش. حتی اگه. خودت هم. کتک خوردی کم نیار بزن تا آدم شه مرتیکه خیوون

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
آفرین به تو. دختره باباتی. این قضیه رو تمومش کن. چون وقتی شمارو اینجور ببینن. دوماد دومی هم که میاد ...

یعنی عاشقت شدم تمااااااااااااااااااااااااااااام

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
آفرین به تو. دختره باباتی. این قضیه رو تمومش کن. چون وقتی شمارو اینجور ببینن. دوماد دومی هم که میاد ...

واقعا خیلی مهربون و دلسوزی چشم حتما بهت خبر میدم الآن رفتیم مهریه رو اجرا گذاشتیم دوتا ماشیناش توقیف میشه و حسابش هم بسته میشه مطمئنم میاد دوباره دعوا راه میندازه بخدا اینسری نمیشینم گور پدر آبروم 

واقعا خیلی مهربون و دلسوزی چشم حتما بهت خبر میدم الآن رفتیم مهریه رو اجرا گذاشتیم دوتا ماشیناش توقیف ...

آفرین بهتون. نترسید. حسابشو بزارید کف دستش. شیر شده واستون بی آبرو. بره واسه خواهراش و پدرش شیر بشه. تربیت نشده این.