2737
2739
عنوان

بالاخره نفهمیدم سزارین بهتره یا طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 1410 بازدید | 52 پست

عزیزم اصلا نمیشه گفت سزارین بهتره یا طبیعی به نطر من بستگی به بدنت داره من و دوستم تو یک ماه پیش یه دکتر و یه بیمارستان سزارین کردیم برا من عالی بود ولی برای دوستم خیلی بد بود اون بعدش کلی درد داشت و تا ده روز هم نمی تونست بلند بشه اما من اصلا درد نداشتم بعد یکی دو روز هم خودم کارهام رو می کردم . یکی از دوستامون می گفت وقتی موقع به دنیا اوردن بچه می شد به همسرم می گفتم بیا که دردم شروع شد نرسیده به بیمارستان بچم بدنیا می اومد. کلا بستگی به بدن هر کسی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بابا اینجوری. زنداداشم دو بار سزارین کرده خونریزی هم داشته‌. اصلا شکم نداره. ماشالله باربی هست ب ...

دقیقا همینه اونی که میگه من از سزارین برام شکم مونده فقط میخواد خودشو توجیح کنه وگرنه من شکمم کاملا تخته..هرکی منو میبینه متوجه نمیشه من زایمان کردم

من سزارین بودم اصلا هیچ کمر دردی ندارم الان ۳ساله زایمان کردم...حتی بعداز عملم درد غیر قابل تحمل ندا ...

شکمت هم تخت شده؟؟؟ 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2728
دقیقا همینه اونی که میگه من از سزارین برام شکم مونده فقط میخواد خودشو توجیح کنه وگرنه من شکمم کاملا ...

چیکار کردی بعد زایمان ک تخت شد

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
چیکار کردی بعد زایمان ک تخت شد

کاری خاصی نکردم به محض اینکه از اتاق عمل اومدم بیرون شکمم صافه صاف شد چون از قبل شکم نداشتم اصلا...حتی پرستارا صبح اومدن که جای بخیه رو چک کنن همشدن تعجب کردن و میگفتن تو واقعا زایمان کردی؟

کاری خاصی نکردم به محض اینکه از اتاق عمل اومدم بیرون شکمم صافه صاف شد چون از قبل شکم نداشتم اصلا...ح ...

خوشبحالت 

مثل من  شکمم تخت بود  تخت و عضلانی. از وقتی ماهیچه هاش رو بریدن تو رفته ولی تخت نشده&nbs ...

عزیزم اگه فیلم سزارین دیده باشی اصلا عضله بریده نمیشه و این فرو رفتگی بخاطر چربی های شکم هست 

من دو بار سزر شدم ولی با ورزش ایروبیک شکمم عالی و عضلانی شده

2740