2737
2734

هر کسی از ی چیزی میناله 

اونایی طبیعی زایمان کردید بعدش نیاز ب عمل زیبایی نیست؟ 

اونایی ک سزارین کردن بعدش کمر درد نگرفتین؟ 

میشه از تجربه هاتون بگید؟ 

زایمان طبیعی میل جنسی رو کم نمیکنه منظورم دقیقا بعد از زایمان نیست مثلا یک سال بعدشو میگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که اصلا طبیعی نمیتونم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5474947/بیاین-در-مورد-دختردایی-عقده-ای-بی-کلاس-در-تازه-به-دوران-رسیده-ام-بگمیه گزارش برا من بزنید 😭😭😭😭😭

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2738

والا من سزارین کردم میل جنسیم کم شده قبلا هم تحفه ای نبودم 🤣 کمردرد دارم اونم به خاطر بی حسی ای که به نخاع میزنن 

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

صد درصد سزارین. هزار بار برگردم به قبل بازم سزارین رو انتخاب میکنم. کمر درد هم اصلا ندارم با این که بی‌حسی بودم خیلی سرم رو تو اتاق عمل تکون دادم کلی هم حرف زدم ولی اصلا نه سر درد نه کمر درد نگرفتم 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 

چیزی که طبیعی هست رو با چیز مصنوعی مقایسه میکنی چون 

سزارین یه عمل فوری و برای نجات حان مادر و نوزاد نه برای راحتی

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

من میگم فقط ووو  فقطططط سزارین...  من کمردرد ندارم  حتی از ۴ماه بعد از زایمان حلقه ورزشی  زدم...

بااینکه آمپول کمر خوب جا نرف  ۳ بار زدن بهم   خییییلی عاااالیه سزارین

من زایمان اولم طبیعی بود. 

پنج سال پیش نه اصلا هیچ تغییری نکرد نه به زیبایی احتیاج شد نه میل جنسی کم.

ببین بدن هر کس با هم متفاوت هست

من الان دو سه روز دیگه ۳۷ هفته میشم انشاا.. اینم طبیعی زایمان میکنم

2706