2737
2734
عنوان

توروخدا کمک کنید چطوری باید...

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 25 پست
سایت دیگ چی داره ک نزاره

چی بگم والااااا منم نمیدونم شاید فک میکنه چیزای بد یاد میگیرم 

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😑😂 تنها راه اینه کولا نیای چیزی نمیرسه ب ذهنم دیگه

خب منم دلم میخواد مشکلاتمو اینجا مطرح کنم راهنمایی بگیرم گاهی دردو دل کنم 

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤
2731
خب شوورت نیس بیا

همین کارو میخوام بکنم ولی میخوام مطمئن بشم ببینم وقتی تو نینی سایت نیستم ولی نتم روشنه اعلان برام نیاد یه وقت بالای صفحه نزنه از نینی سایت مثلا  لایکت کردن ک شوهرم ببینه 

خروج کامل بزنی فک کنم نمیاد دیگه

ببخشید سرتونو درد میارم میشه بهم بگی چطور خروج بزنم؟؟؟؟؟

2738
همین کارو میخوام بکنم ولی میخوام مطمئن بشم ببینم وقتی تو نینی سایت نیستم ولی نتم روشنه اعلان برام نی ...

ن خاطرت جم نمیاد

من خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي تنهام ..... هيچكسي نيست ك موفقيت هامو بهش بگم و خوشحال بشه هيچكسي نيست ك شكست هامو بهش بگم ناراحت بشه هيچكي نيست ك باهاش درد دل كنم!!!! تنهاي تنها....
ببین میری بالای صفحه اون علامت نامه کنارش سمت چپ واسه پروفایلع ، بزن روش سه گزینه میاد اخریو بزن رو ...

وای ممنون