2703
2553
عنوان

توروخدا کمک کنید چطوری باید...

258 بازدید | 25 پست

الان وارد نینی سایت شدم دوساله خواننده خاموشم شوهرم خوشش نمیاد توی سایت باشم حتی خوندنشم برا قدغن کرده بود الان ب خودم جرات دادم ثبت نام کردم ولی میخوام شوهرم نفهمه راهی هست ک هیچ اعلانی از نینی سایت نداشته باشم؟ چطور قایم کنم نینی سایتمو 

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤

از کجا میخواد بفهمه

من خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي تنهام ..... هيچكسي نيست ك موفقيت هامو بهش بگم و خوشحال بشه هيچكسي نيست ك شكست هامو بهش بگم ناراحت بشه هيچكي نيست ك باهاش درد دل كنم!!!! تنهاي تنها....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بزن رو پروفایلت خروج رو بزن تمام

حرف نمیشه ی وقت

من خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي تنهام ..... هيچكسي نيست ك موفقيت هامو بهش بگم و خوشحال بشه هيچكسي نيست ك شكست هامو بهش بگم ناراحت بشه هيچكي نيست ك باهاش درد دل كنم!!!! تنهاي تنها....
2714

آری منزلگاه‌های این عالم قابل بازگشت نیست، همان طوری که فرزند ناقص هرگز به رحم مادر برای تکامل بیشتر برنمی‌‌گردد و میوه‌ای که از درخت جدا شد به شاخه بر نمی‌‏گردد. کسانی را که از این دنیا به عالم برزخ می‌‏روند نیز امکان بازگشت به دنیا را ندارند. برزخیان نیز هنگامی که به قیامت منتقل شوند هرگز نمی‌‏توانند به عالم برزخ بازگردند و این هشداری است به همه‌ی ما که بدانیم ممکن است در یک لحظه همه چیز تمام شود. درهای توبه بسته شود و راه تحصیل زاد و توشه مسدود شود و با یک دنیا حسرت چشم از جهان ببندد.

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....
نمیفهمه،اعلان نداره

حتی اگ لایکم کنن یا پست بذارن برام؟

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤
بلاک کن نوتیفیکیشنتو

چطوری؟ حتی بلد نبودم تاپیک بزنم تو گوگل سرچ زدم الانم تاپیکمو ب زور پیدا کردم راهنماییم کن لطفا

چطوری؟ حتی بلد نبودم تاپیک بزنم تو گوگل سرچ زدم الانم تاپیکمو ب زور پیدا کردم راهنماییم کن لطفا

مگه همون اول اومدی یه پیام نداد بهت که نی نی سایت میخواهد برای شما نوتیفیکیشن ازسال کند ، اجزه میدهید

دو گزینه داشتم ، اجازه بده و بلاک کن

چک میکنه گوشیمو گاهی وقتا    

سایت دیگ چی داره ک نزاره

مگه همون اول اومدی یه پیام نداد بهت که نی نی سایت میخواهد برای شما نوتیفیکیشن ازسال کند ، اجزه میدهی ...

اونو نمیدونم اینقد استرس داشتم شاید ندیدم الان چیکار کنم ک نوت نداشته باشم ب هیچ وجه من الوجوه خخخ

2706