2737
2739
عنوان

اعدام

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 71 پست
پس اون مقتول بیچاره یه نفر نبوده؟؟  که شما اینجوری میگی

عزیزم منم واس همین کنجکاو شدم ولی قانون اینع دیگه دیه طرفو باید بدین تا اعدامش گنن تازع اگه دونفرباشن باید دوتابدی دیه😊

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره منم همین دلمو میسوزونه  که بانقشه قبلی باشه

اینایی که با نقشه قبلی آدم میکشن واقعا وحشتناکن ، یه ماه پیش دوتا از فامیلای ما دعوا کردن یکیشون با سنگ زد تو سر اون یکی ، طرف مرگ مغزی شد پریروز مرد ،دلم به حال این مقتوله میسوزه چون بچه ساله و از روی عصبانیت همچین کاری کرد

عزیزم منم واس همین کنجکاو شدم ولی قانون اینع دیگه دیه طرفو باید بدین تا اعدامش گنن تازع اگه دونفرباش ...

چه مملکت اسلامییی!!!!!!!!

خوشبختی همیشه به دست آوردن نیست گاهی وقتا باید از دست بدی
2728
مگه پول نمیدن تا اعدام نشه🙁

نخیر کلی پولم برااعدام کردن میگیرن

مثلا قتلو اینارو

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
خب پس یعنی چراغ سبز نشون دادن به قاتلا

نه عزیزم ...

خدا به ادمها این خق رو داده قصاص کنن ولی بخشش هیلی شیرینتر از قصاصه

برادر دوست منو پارسال اعدام‌کردن فک‌کنم تاپیکشو زدم اینحا...

اونا نبخشیدن گفتن فقط قصاص...اللن نه تنها اروم نیستن بلکه هرروز مشاور و روانشناسن ..

ارامش ندارن ...

بهرحال ماها فقط ازدور شاهدیم تو شرایط اونا نیستیم 

ایسالا هیچ وقت نباشیم

اینایی که با نقشه قبلی آدم میکشن واقعا وحشتناکن ، یه ماه پیش دوتا از فامیلای ما دعوا کردن یکیشون با ...

حالا اونا باز یه دعوایی کردن

توشهرما یه پسره عاشق یه دختره شده بعد رفتن خواستگاریش  بعدبابای دختره گفته نباید زنه این بشی و وابنا دختره گفته من عاشقشم و ..

بعدبابای  دختره باگوشی دخترش پیام میده به پسره بیاخونمون کسی نیس  دیگه پسره بزورمیکشونه خونه و بابای دختره ودوستش پسره رومیکشن ومیندازن توچاه 

ازطرف پسره هم پیام میدن باباش که من رفتم ترکیه دنبالم نگردین

دیگه اینا مشکوک میشن وبعد۴۰ روزبچشون پیدامیکنن تازه قاتل ازاول باابنا بوده و باهم دنبال پسره میگشتن

این چه جنایتکاری بوده دیگه

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2740
حالا اونا باز یه دعوایی کردن توشهرما یه پسره عاشق یه دختره شده بعد رفتن خواستگاریش  بعدبابا ...

گلم صد در صد این وسط ماحرایی هست که نگفتن یا فاش نشده هنوز...

و‌گرنه یعنی چی چون. دخترم عاشق فلانیه بکشونم خونه بکشمش

گلم صد در صد این وسط ماحرایی هست که نگفتن یا فاش نشده هنوز... و‌گرنه یعنی چی چون. دخترم عاشق فلانیه ...

نه هیچی نیس یادم اردیبهشت مث بمب صداکرداین خبرتوشهر حالا پیجشوپیداکردم تاجایی داستانونوشتن 

هنوزم درگیرن دختره وباباش زندان هستن

چیه؟☺