2737
2734
عنوان

بچها چیکار کنم که از اتفاقاتی که تو گذشته افتاده اذیت نشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 23 پست
آخه یه موقع پیش خوانوادم بوده مثلا من دوماه پیش یه حرفی به خواهرم زدم بعد دیشب یهو یادم افتاد که ا ...

غریبه که نیست

خواهره

صمیمانه براش توضیح بدید که منظورتون چی بوده

پیر شدم پیر تو ای جوونی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا میتونی با مشغول شدن به کارایی که ضروریه و دوست داری درمان کن خودتو سعی کن خوردن داروی روانپزشکا گزینه اخرت باشه 

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا
اگه مشکل وآبروی  بزرگیه که حق داری تو ذهنت بمونه ولی اگه چیز مهمی نیس که باید بری مشاوره حالا ب ...

من تو زندگیم خییییییلی از این اتفاقا افتاده قابل شمار نیست

الان همشون میاد تو ذهنم

2728

اگه باخواهر وخانوادت گفتی بدان میبخشنت بهشون محبت کن رفت واند باهاشون کن کادو ببر مهربونی کن یادشون میره خانواده ها کمتر از هم کینه ابدی میگیرن اخرش از گوشت و خون هم هستید نگران نباش فکر نکنم مشکلت خاص باشه ولی اگه حرف ناحقی زدی سعی کن الان باخدبی حبران کنی ابراز تاسف کن بهشون میبخشنت

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا
من تو زندگیم خییییییلی از این اتفاقا افتاده قابل شمار نیست الان همشون میاد تو ذهنم

اها پس مشکل بزرگی نیس چون زیادی بیکار هستی و دائم تو فکر میری که کار های گذشتت تو فکرات میاد برای منم گاهی اوقات که زیادی بیکار باشم تو ذهنم میان وواقعا آزار دهندس ،به یه کاری خودتو مشغول کن حتما اگه میتونی کلاس ،باشگاه،ویا تو خونه کار هنری انجام بده که وقت فکر کردن نداشته باشی 

تا خدا هست به عالم چه نیازست 
اها پس مشکل بزرگی نیس چون زیادی بیکار هستی و دائم تو فکر میری که کار های گذشتت تو فکرات میاد برای من ...

اعتماد به نفس هم خیلی کمک میکنه ،اگه اعتماد به نفست بالا ببری دائما نفس عمیق بکشی و بگی من هر حرفی و هرکاری بزنم درسته و خودمو قبول دارم دیگران برام مهم نیس چه برداشتی ازم دارن مهم خودم هستم یه چند روزی هم کانال های انگیزشی توی تلگرام جستجو کن بخون واقعا کمک میکنه به روحیت

این کانال هم خیلی عالیه

🌼🍃🌼🍃🌼🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃
     ঊ┅🌸🍃❀🕊❀🍃🌸┅ঊ
☘ @SecretPlus             تلگرام🍀
☘ @SecretPlusAdmin اینستا🍀
     ঊ┅🌸🍃❀🕊❀🍃🌸┅ঊ

2740

نمونه از کانال😊👇

#آموزش_قانون_جذب

🎯ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می کنیم." باور کنید یا نکنید، امروزه پژوهش های علمی ثابت کرده که افکار مثبت، زندگی ما را تحت تأثیر همه جانبه خود قرار می دهند.

شما اتفاقات خوب یا بد را براساس تفکراتتان تجربه می کنید:

"کسی که همیشه در مورد بیماری صحبت می کند، بیمار می شود و کسی که به طور مداوم در مورد رفاه صحبت کند، در رفاه و آسایش به سر خواهد برد."

استر و جری هیکس در کتاب "مبانی تعالیم ابراهیم" اشاره می کنند که "شما همه ی این ها را براساس تفکرات تان جذب می کنید." با تمرکز بر روی چیزی، باعث می شوید آن مسئله برایتان اتفاق افتد.

👈🏻از همین الان با تفکرات مثبت؛ امروز اتفاقات خوب را برای خودتان و عزیزانتان میتوانید جذب کنید.

#حضورتون در اینجا قطعااااا اتفاقی نیست👇🏼

🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀🌹🍀

🌺 ما اینجاییم تا شما را برای رسیدن به خواسته هایتان همراهی کنیم  🌺

کانال ما را به دوستان خود معرفی کنید :

🍃🌸  @SecretPlus  🌸🍃

ঊ┅🌸🍃❀🕊❀🍃🌸┅ঊ