2703
2553

این مشکلو همیشه داشتم مثلا دوماه پیش یا حتی ده سال پیش یه اتفاقی برام افتاده که خیییییلی جلو یه عده خجالت کشیدم

و الان همین جوووور توی ذهنم مرور میشه و حرصم میده خیلی به عذابم

تروخدا کمک کنین نزارین برین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

وسواس فکری داری

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2714

تنها کسی ک یادشه خودتی

تمام

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
گزارش بزنید 😱 https://www.ninisite.com/discussion/topic/5482472/کسی-تاحالا-نماز-خوندن-شمارو-مسخر ...

اه بسه دیگه لینکتو بذار تو تاپیک حذف تاپیکا

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟

اول باید بسپاری به زمان مرور زمان حلش میکنه بهش فکر میکنی که آزارت میده سعی کن به کارهای مورد علاقه ات بپردازی خودتو سرگرم کن مخصوصا درس با کارای خونه کلی کار هست که میتونی حسابی سرگرم بشی و وقت دیگه پیدانکنی سرتو بخارونی چه برسه فکر سالها قبل را بکنی و عذاب بکشی تفریح و گردش با خانواده هم خوبه که البته در کرونا یکم سخته

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا

تمرین کن که تمرکزتو بتونی کنترل کنی با یوگا و مدیتیشن کردن

بعد کار کن وقتی این فکر ها میاد

اگر نشد برو دکتر دارو بگیر 

به ین افکار میگن وسواس فکری دارو کمک میکنه بهت 

کاربر قدیمی ام 🍭
به این فکر کنید که با این همه مشغله و بدبختی و کرونا و... از ذهن همه پاک شده فقط خودتون بهش فکر میک ...

آخه یه موقع پیش خوانوادم بوده

مثلا من دوماه پیش یه حرفی به خواهرم زدم

بعد دیشب یهو یادم افتاد که ای وااااای نکنه از این حرفم فلان برداشتو کرده

از دیشب تاحالا دارم زجر میکشم

2706