2733
2739
عنوان

دوستان یه مشورت باهاتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 110 بازدید | 25 پست
بگو عزیزم من از فلان قیمت آرایش دارم تا مثلا فلان قیمت بالا چقدر میخوای هزینه کنی من در اون حد آرتیس ...

اره اینم خوبه بااینک زیاد مشتری مبکاپ ندارم کارم اپیلاسیونه!میگم بگو درچ قیمتی میخای ارایش؟دیگه ساده هم ک بخای باید یجورب باشه ک قشنگ باشه

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توسالن ک کارمبکنم اصلا نمیومد میرفت جای دیگه!!چن بارم پرسیده سالن کجاعه ولی میومد ارایشگاه همسایمون ...

یه دوستی هم پیشنهاد خوبی داده، قیمتا رو بزن رو آینه ی خونتون! بعدش اومد نشست بگو در چه حد و قیمتی میخوای آرایشت کنم! بحث پول و اینا که شد دفترو نشونش بده هزینه ی آرایشای قبلی و طلبتو هم بگو! چرا با همچین آدمی رو در وایسی داری

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
بخدا حال میکنه.ایقد ابروهاشو قشنگ برمیدارم فقط کارمنوقبول داره بقیه جاها نازوک مبکنن کمون مبکنن واسش

بعضیا پرو هستن...فک میکنن چون همسایه ان حساب نمیکنن...بدون تعارف بگو اون دوستمون ک گفت قبل از کار بش بگو ک چه رنج قیمتی مد نظرت...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2728
قیمت هات رو بزرگ بنویس بزن به دیوار روبروش اگر داد که هیچ اگر نداد لابلای حرفهات بگو که آخرین باره ک ...

نه اصلا اینبار قرارنیس مجانی کارکنم.چون رفتم ازهمکارم وسایل ارایش هم گرفتم اخه من کارم اپیلاسیونه ولی دستکارم خوبه

یه دوستی هم پیشنهاد خوبی داده، قیمتا رو بزن رو آینه ی خونتون! بعدش اومد نشست بگو در چه حد و قیمتی می ...

موهاشو دوبارقبلا رنگ زدم موهاشم تا باسنش هس.البتع مواد ازخودش بوده و اصلاح صورت انجام دادم واسص

اره اینم خوبه بااینک زیاد مشتری مبکاپ ندارم کارم اپیلاسیونه!میگم بگو درچ قیمتی میخای ارایش؟دیگه ساده ...

ار اینجوری میفهمم ک باید پول بده بی احترامی هم نشده بعدش هزینش هر چقدر شد تو بیشتر بگو ک اگه تخفیف خواست تو برسی قیمت مد نظر خودت😉😉😄

2740
موهاشو دوبارقبلا رنگ زدم موهاشم تا باسنش هس.البتع مواد ازخودش بوده و اصلاح صورت انجام دادم واسص

موهاشو خراب رنگ میزدی یا میسوزوندی پدرتو در میاورد همه جا هم تعریف میکرد که کارش خوب نیست و برات بد میشد! شغل و حرفه ته خودت باید به کارت اعتبار و ارزش بدی عزیزم

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
موهاشو خراب رنگ میزدی یا میسوزوندی پدرتو در میاورد همه جا هم تعریف میکرد که کارش خوب نیست و برات بد ...

دیگه گفتم همسایس.ولی من یبارازش خاستم بیاموهامو ازپشت رنگ بزن ک نمیتونم گفت بیرونم نیم ساعت بعد اومد ولی اصلا نپرسید رنگ کردی یانه بیام نیام دراین حد بیشعوره واس همین قصد دارم ازش پول بگیرم زحمت میکشم