2703
2553
عنوان

دوستان یه مشورت باهاتون دارم

110 بازدید | 25 پست

من حرفه ارایشگری بلدم..توخونم انجام میدم.توسالن هم هستم ولی فعلا بستیم.خانم همسایمون چن باری اومده واسش انجام دادم گفته دستت درد نکنه ورفته..امروزم مراسم دارن.دیشب هماهنگ کرد اومد اصلاح صورت رفت گفت دستت دردنکنه.بعدازظهرمیاد واس ارایش.اگر نخاد دستمزدبده همون موقع ک میخاد بره چی بهش بگم؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.بهرحال خستگی کارو وسایل استفاده میشه واسش.حرفشم اینه ک یه ارایش ساده میخام نه زباد!!

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بگو عزیزم حسابت داره زیاد میشه ها کی تسویه میکنی!

یه دفترم درست کن کارایی که براش کردیو به اضافه ی هزینه نشونش بده! یه مقدار ارزونتر از سالن براش حساب کن! یا پولشو میده یا قهر میکنه میره دیگه نمیاد 

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
خب شاید میخاد آخر سر حساب کنه چون همسایه هست ولی اگه پول نداد خواست بره بگو قابلتون نداره مثلا ۸۰ تو ...

بدون مقدمه بگم قابلتونو نداره ایقد میشه؟نباید اون بپرسه 

2714
بگو عزیزم حسابت داره زیاد میشه ها کی تسویه میکنی! یه دفترم درست کن کارایی که براش کردیو به اضافه ی ...

توسالن ک کارمبکنم اصلا نمیومد میرفت جای دیگه!!چن بارم پرسیده سالن کجاعه ولی میومد ارایشگاه همسایمون جای من نمیومد!

خوشبحال همسایه ات😄😄

بخدا حال میکنه.ایقد ابروهاشو قشنگ برمیدارم فقط کارمنوقبول داره بقیه جاها نازوک مبکنن کمون مبکنن واسش

2706