2737
2739
عنوان

چقد به مرگ فکر میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 20 پست
منم فکر میکنم . خیلی خوبه که بدونیم اینو که قراره روزی تو این دنیا نباشیم جلوی دنیا پرستی رو تاحدودی ...

* دنیا * اونقدری بی نقص نیست که لایق پرستش باشه :) 

دنیا فقط یک ازمونه برای پذیرش و تعیین رتبه و مقاممون در دنیای بعدی :) که مطابق با نتیجه ازمونمون در این دنیا تعیین میشه :) 🍃💥🍃

دنیای بعدی بی نقصه .. :) 🍃

همه چیز اونجاست :) 💥

جهانِ بدون ذره ایی بدی اونجاست :) 🍃

ترس نداره :)  لذت داره :) 🍃 💥🍃

من .. حتی اگه قلبم منت تپیدن سرم بزاره درش میارم !!!👑 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه بفکرشم مخصوصا امسال که به جای برگ ها آدما دارن میریزن واقعا از رگ کردن که چه عرض کنم دقیقا کنارمونه فقط یه مقدار نماز قضا دارم با چند روزی روزه قضا نگران اونام 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

هر روز میگم کاش زود تر بمیرم ولی همین ک فکر میکنم تو جای تنگ و تاریک میمونم دلم میگیره و اینگه از عمالم میترسم درسته گناهه زیادی ندارم اما خودم ک بخر ندارم شاید خیلی بیشتر از چیزی ک فکر میکنم گناه کردم

2731

من خیلی دوست دارم برم اون دنیا ببینم چه خبره باز برگردم..

مثل کما😑

قبلا میترسیدم ازمرگ الان نه مافک میکنیم خیلی ترسناک اما مثل خواب وقتی یهو خوابمون میبره نمیفهمیم مرگم مثل همینه جسممونم هرچی بشه مهم نیست مهم روحه

مادان دختري روياپرداز👻

منم هر روز بهس فک می کنم یه مدتم توهم اینو داشتم و واقعا از نظر جسمی اون لحظاتو تجربه کردم و همش حس می کنم که روحم اون لحظه جسمم میبینه و کاری نمی تونه بکنه و احساس کردم زندگیم جلو چشمم مرور میشه و بعدش دوباره به زندگی بر می گردم حس بدیه

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم