2733
2739
عنوان

یه اشتباه خیلی بزرگ کردم خیلی حس بدے دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 39 پست
کلا دستاش هرز میرفت و یه سرے چیزا رو میخواست  می گفت وظیفه ی دوست دختره اینا

اون تجربه کودکیت برمیگره به چه زمانی مثلا در چه کلاسی بودی؟

مردم شهری که  در آن همه میلنگند..به کسی که راست راه میرود میخندند😏

تو خوبه من ی بار سوار ی تاکسی شدم چون بارون میزد نمیشد پیاده بری اول مرده با تلفن صحبت میکرد بعد قط ک کرد نگا‌ من کرد لبخند زد گفت خوبی

منم در ماشین باز کردم وایسا وایسا بدیخت ادمه مرد گفت من ک چیزی نگفتم ولی کلا ترسیدم چون من هیچوقت سوار تاکسی نشدم تنها

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه احمف بوده رفته پیش مشاور مدرسه😐

پس چکار می‌کرد 

حالش خوب نبود میگفت اونکه دست زددد جیغغغغغ زدم پیادم کرد 

یه دوستا دیگمم با دختر خالش دوست پسر دختر خالش میرن خونه خالی یارو براشون مشروب میاره دختر خالش اومده بیرون اما دوستم مونده بود و خورده بود و فردا دیده بود لباساش بازند و رفته بود خونه چند روز مدرسه نیومد اما وقتی اومد با مشاور مدرسه حرف زد تا یکم آروم شد

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
با یاداوریش حالم بد میشه به زور دستمو می گرفت میزارشت رو پاش میدونستم چه غلطی می کنه دستمو می کشیدم ...

وای اون آدم مریض بوده، لطفا دیگه این اشتباه رو نکن، مردا همشون دنبال سوء استفاده از خانوما هستن، آدم بدبخت و تنها و بیچاره باشه اما با عزت باشه، انشاا... خداوند آدمی و سر راهت میزاره که پاداش همه ی پاکی ها و نجابتت میشه.

از این کاربری دو نفر استفاده می کنند.من و خواهرم. سپیده و هدیه
2742
حتما ی اتفاقی افتاده براش

نمیدونم به ما که نمیگفت اینم از یه دوست دیگم شنیدم مه آره س من یرا برای این مدرسه نیومد

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
اون تجربه کودکیت برمیگره به چه زمانی مثلا در چه کلاسی بودی؟

مدرسه نمی رفتم ۶ سالم بود 

به هیچکس نگفتم یه بار اینجا در موردش تایپک زدم یکی اومد کلی توهین کرد اخرشم گفت دروغ میگی گزارش زدن 

کاربر قدیمیم کاربری قبلیمو ترکوندن  
2738
مدرسه نمی رفتم ۶ سالم بود  به هیچکس نگفتم یه بار اینجا در موردش تایپک زدم یکی اومد کلی توهین ک ...

یا اینحا بگو یا درخواست بدم عزیزم

مردم شهری که  در آن همه میلنگند..به کسی که راست راه میرود میخندند😏