2737
2739
پس چطو ۴هفته هستی و میدونی ک پسره؟؟؟🤔

هفته رو از تاریخ ازاد شدن تخمک و مثبت کیت دکترم حساب کرد....

تو چحوری شاغلی ؟؟؟ و البته کادر درمان !!!!!

که چیزی به این اسونی را نمیتونی بفهمی؟؟؟!!!

🤗🤗🤗🤗

اسم پسر من سامیاره.متولد ۹۷هست اون سال ک گزاشتم زیاد کسی نمیزاشت ولی الان خیلی زیاد شده.اسم شیکیه من دوست دارمش

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته رو از تاریخ ازاد شدن تخمک و مثبت کیت دکترم حساب کرد.... تو چحوری شاغلی ؟؟؟ و البته کادر درم ...

عزیزم اجازه دفاع بدین رپلای نکن درست نیست...

من هم میدونم از اولبن روز اخرین پریود جز شمارش هفته حاملگی...و کامل مبدونم ۴هفته یعنی چی چون جنین شناسی خوندم...برام جالب بود تو عنوان تاپیک گفتیاسم پسرمو بزارم سامیار نطرتون چیه...

فک کردم ۴ماهته...براهمین نظر دادم ولی وقتی فهمیدم ۴هفته س ودنبال اسم پسری...گفتم حتمن ای وی اف بودی وجنسیت از قبل میدونی...بعد ک گفتی ن طلیعی باردار شدی...۷ب تعجب کردم ک چطور یه نفر تو ۴هفتگی بدونه بچه ش چیه ودنبال اسم باشه...سوالم...فقط جنبه کنجکاوی دشت وتوهین نکردم...شماهم توهین نکنید...

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
هفته رو از تاریخ ازاد شدن تخمک و مثبت کیت دکترم حساب کرد.... تو چحوری شاغلی ؟؟؟ و البته کادر درم ...

بله من شاغلم کادر درمانم...و چیز ب این اسونی رو میفهمم...شما بهتره روی طرز صحب کردنت کار کنی چون من توهینی نکردم...فقط جالب بود که چطور ۴هفته ای ودنبال اسم پسرت هستی؟چطور نگفتی اسم دختر وپسر برام بگید...برای منم جالبه شما موصوع ب این سادگی رو چطور متوجه نمیشید که بچه همونقدر ک ممکنه پسر باشه ممکنه دخترم باشه...و دقت کنی بقیه هم پرسیدن که ای وی اف بودی؟یا پرسیدن ک از کجا تو ۴هفتگی میدونی جنین جیه...ب هرحال انشالله ب سلامت دنیا بیاد ...خدانگهدلرت

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔
2728

درضمن اینجا سایت تبادل نظر...پس هرگز ب کسی نگو رپلای نکن...چون تو حرفتو زدی و باید جواب بشنوی....دقت کن....تبادل نظر ن تحمیل نظر...موفق باشی💗